بازی موبایل Power Rangers: Legacy Wars معرفی شد

۷ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۸:۱۵

از بازی Power Rangers: Legacy Wars رونمایی شد. این عنوان که نباید با بازی اقتباسی دیگری از Power Rangers اشتباه گرفته شود، توسط استودیوی nWay توسعه می‌یابد که یک بازی مبارزه‌ای چند نفره خواهد بود و در آن شاهد ترکیب المان‌های سری تلویزیونی و فیلم در دست انتشار Power Rangers خواهیم بود. برای کسب اطلاعات بیشتر پیرامون این بازی با گیمفا همراه باشید.

به نظر می‌رسد که این بازی مبارزه‌ای تن به تن و مبتنی بر نوبت، قرار است برای گوشی‌های هوشمند مبتنی بر سیستم‌های Android و iOS عرضه خواهد شد. بازیکنان در Power Rangers: Legacy Wars قادر خواهند بود تا در شرایط سخت از دیگر افراد کمک بخواهند.

همچنین به نظر می‌رسد که در این عنوان قادر خواهید بود هم به کنترلر Rangerها بپردازید و هم شخصیت‌های شرور نسل‌های مختلف این سری را کنترل کنید. در طول این بازی شاهد مبارزات مشهور این سری نیز خواهیم بود.

همانطور که پیش از این اشاره شد، Power Rangers: Legacy Wars دومین بازی‌ است که از این سری و بر مبنای شخصیت‌های نوجوان قدرت یافته‌ی آن ساخته می‌شود. نخستین بازی اقتباسی از سری فیلم‌های Power Rangers، عنوان Mighty Morphin Power Rangers: Mega Battle نام دارد که اوایل این ماه (میلادی) برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان منتشر شد. این بازی که با هدف بازگشت به دنیای بازی‌های کلاسیک نظیر Final Fight و همچنین بازی‌های کنسول‌های Super NES و Sega Genesis ساخته شد، با واکنش متوسط منتقدین و طرفداران مواجه شد که می‌توان عرضه‌ی آن را تنها جهت یادآوری آن دوران و منبع اقتباسش دانست.

متاسفانه تاکنون تاریخ انتشار دقیقی از عرضه‌ی بازی Power Rangers: Legacy Wars مشخص نشده است و تنها اعلام شده که در زمان نامشخصی در ماه مارس ۲۰۱۷ میلادی (اسفند ۹۵ – فروردین ۹۶) شاهد آن خواهیم بود. فیلم Power Rangers نیز اکران گسترده‌اش را از روز جمعه ۴ فروردین ۱۳۹۶ (۲۴ مارس میلادی) آغاز خواهد کرد. این فیلم توسط استودیوی Lionsgate توسعه می‌یابد و از جمله بازیگران آن می‌توان به برایان کرنستون در نقش زردان و الیزابت بنکس در نقش ریتا رپولسا اشاره کرد. مطمئناً حول و حوش اکران فیلم، شاهد عرضه‌ی بازی موبایل آن نیز خواهیم بود.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید