Pillars of Eternity 2: Deadfire تائید شد

7 بهمن 1395 - 17:20

به نظر می‌رسد که وب‌سایت پولیگان (Polygon) توانسته زودتر از موعد به اطلاعاتی پیرامون جدیدترین بازی بزرگ استودیوی ابسیدین (Obsidian Entertainment)، یعنی Pillars of Eternity 2: Deadfire دست یابد. اگرچه پست مورد بحث در این وب‌سایت خیلی زود پاک شد، اما یکی از کابران موفق به ذخیره‌ی آن و اطلاعاتش شده و در اولین فرصت آن را در وب‌سایت ردیت (Reddit) با دیگران به اشتراک گذاشته است. برای کسب اطلاعات بیشتر با گیمفا همراه باشید.

کمپین حمایت مالی Pillars of Eternity 2: Deadfire، که دنباله‌ی رسمی نسخه‌ی اصلی این سری محسوب می‌شود، از امروز از طریق سرویس جمع‌سپاری فیگ (Fig) راه‌اندازی خواهد شد و آغاز به کار خواهد کرد. استودیوی ابسیدین، هدف خود را کسب ۱٫۱ تا ۲٫۲۵ میلیون دلار جهت ساخت و توسعه‌ی این بازی در نظر گرفته است.

ابسیدین وعده داد که بازیکنان در Pillars of Eternity 2: Deadfire قادر خواهند بود تا چه به صورت زمینی و چه به صورت دریایی به گشت و گذار در محیط‌های موجود در این بازی بپردازند. فرهنگ‌های مختلف و سطح (Level)های جدیدی نیز برای این نسخه در نظر گرفته شده است؛ بازیکنان در Pillars of Eternity 2: Deadfire با Eothas، خدای نور و تولد دوباره] دیدار خواهند داشت. همچنین ابسیدین خبر از هوش مصنوعی بهتر، ماموریت‌های پویاتر و همچنین حضور احزاب قدیمی در این نسخه از این سری داده است.

با توجه به تصویر هنری منتشر شده از این بازی (که تصویر شاخص این خبر است)، بازیکنان قادر به انتقال فایل‌های ذخیره‌ی نسخه‌ی قبلی به Pillars of Eternity 2: Deadfire خواهند بود و تاثیر تصمیم‌های خود را بر داستان آن خواهند دید.

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

  • Iron Maiden گفت:

    از یه طرفی بازی جالبیه و نوستالژیکه اما واقعا گیم پلیش به من جواب نداد. بیشتر مثل یک رمان تعاملیه اما بنظرم میتونستن گیم پلی بهتری براش دست و پا کنن ۷۰ درصد وقت بازی رو باید به خوندن نوشته ها و دور زدن تو محیط ها بگزرونی در حالیکه جذابیت یه بازی استراتژیک همزمانو در گیم پلی نداره و جذابیت یه بازی داستان گوی نقش افرینی رو هم با توجه به نیاز خوندن متون بسیار بدست نمیراه . البته حتما دلیل اصلی مشکل اینه که به زبان مادریمون نیست اما بازم متون خوندنیش زیاده.