احتمال عرضه‌ی Psychonauts 2 برای نینتندو سوییچ

۷ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۶:۵۶

ممکن است قسمت دوم یکی از سری بازی‌های کلاسیک و قدیمی، راه خود را به جدیدترین کنسول شرکت نینتندو، یعنی نینتندو سوییچ باز کند. اگرچه هنوز این مورد به تائید رسمی نرسیده است اما استودیوی دابل فاین پروداکشنز (Double Fine Productions) بیان کرده که احتمالاً شاهد عرضه‌ی Psychonauts 2 برای نینتندو سوییچ نیز باشیم. برای کسب اطلاعات بیشتر با گیمفا همراه باشید.

این توسعه دهنده در شبکه‌ی اجتماعی توییتر در پاسخ به پرسش یکی از کاربران مبنی بر عرضه‌ی Psychonauts 2 یا نسخه‌ای بازسازی شده (Remaster) از این سری کلاسیک برای کنسول نینتندو سوییچ، اعلام کرد:

احتمال [عرضه‌ی] Psychonauts 2 خیلی بیشتر است، من معتقدم که استودیوی ما بسیار تمایل دارد که در صورت امکان [Psychonauts 2] را برای پلتفرم‌های بیشتری عرضه کند.

اگرچه این استودیو در ادامه به شفاف سازی گفته‌های خود پرداخت و اعلام کرد که این مورد هنوز رسمی نیست و تنها احتمال تحقق آن در آینده وجود خواهد داشت.

باید به شفاف سازی گفته‌های قبلی خود بپردازیم: ما هنوز برنامه‌ای مبنی بر [عرضه‌ی بازی مذکور] برای نینتندو سوییچ نداریم، اما ممکن است که در آینده شاهد این اتفاق باشیم.

همانطور که اشاره شد، عرضه‌ی Psychonauts 2 هنوز برای نینتندو سوییچ قطعی نیست اما این احتمال وجود دارد که در آینده‌ای نه چندان دور شاهد این بازی بر روی این کنسول باشیم.

ساخت و توسعه‌ی بازی Psychonauts 2 در جریان رویداد The Game Awards سال ۲۰۱۵ میلادی تائید شد. در آن هنگام، کمپین حمایت مالی این بازی نیز بر روی سرویس جمع‌سپاری فیگ (Fig) ایجاد شد که رقم حمایت شده از سوی کاربران این سرویس به ۳٫۸ میلیون دلار رسید. در حال حاضر این بازی قرار است در زمان نامشخصی در سال ۲۰۱۸ میلادی برای پلتفرم‌های ایکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۴ و رایانه‌های شخصی، سیستم عامل مک ۱۰ و همچنین لینوکس عرضه گردد.

0
0
برچسب‌ها: ، ، ، ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید