Square Enix رونمایی هیجان‌ انگیز جدیدی خواهد داشت

۶ بهمن ۱۳۹۵ - ۲۳:۲۷

به نظر می‌رسد که شرکت اسکوئر انیکس (Square Enix) رونمایی جدیدی در چنته دارد. گفته شده که فردا (روز پنج‌شنبه ۷ بهمن مصادف با ۲۶ ژانویه میلادی) «اطلاعیه‌ای هیجان انگیز» از سوی این شرکت منتشر خواهد شد. هنوز اطلاعات رسمی‌ای پیرامون این رونمایی در دست نیست، اما طبق خبرهای پیشین منتشر شده می‌توان حدس و گمان‌هایی در رابطه با آن زد. برای کسب اطلاعات بیشتر با گیمفا همراه باشید.

اگر مطلع شده باشید، اوایل امروز ترافی‌های (Trophies) نسخه‌ی بازسازی شده‌ی (Remaster) بازی Final Fantasy 12 بر روی شبکه‌ی پلی‌استیشن (PSN) قرار گرفت که احتمال عرضه‌ی زودهنگام آن را قوت می‌بخشد. حال با علم به موضوع مطرح شده، و اعلامیه‌ی جدید اسکوئر انیکس، احتمالاً رونمایی فردا پیرامون Final Fantasy 12: The Zodiac Age، نسخه‌ی HD و بازسازی شده‌ی Final Fantasy 12 باشد که به صورت انحصاری برای کنسول پلی‌استیشن ۴ در دست ساخت قرار دارد.

شایان ذکر است که امکان اشتباه بودن فرضیه مطرح شده نیز وجود دارد و ممکن است در پایان شاهد رونمایی غیرقابل انتظاری از سوی اسکوئر انیکس نیز باشیم. ما در گیمفا تلاش می‌کنیم تا رونمایی فردا را در اسرع وقت به اطلاع شما برسانیم.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید