بازی رایگان Deus Ex: Breach در استیم منتشر شد

۶ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۹:۱۵

اگر بازی موفق Deus Ex: Mankind Divided را تجربه کرده باشید حتماً با بخش Breach، که حالت کوچک آرکیدی از این بازی با پرداخت‌های درون برنامه‌ای‌ است آشنایی دارید. اخیراً مطلع شدیم که ناشر این بازی تصمیم گرفته است تا این بخش را تحت عنوان Deus Ex: Breach، به صورت نسخه‌ای جداگانه از بازی اصلی در سرویس استیم (Steam)، به صورت رایگان منتشر کند. برای کسب اطلاعات بیشتر پیرامون خبر با گیمفا همراه باشید.

پس از آغاز بازی، نقش شما به عنوان یک «Ripper» کاملاً توضیح داده می‌شود –نام شخصیت اصلی توسط خودتان قابل انتخاب خواهد بود-. مکالمات درون بازی کاملاً متناسب با تِم (Theme) هک کردن بازی‌ست. مشابه بازی اصلی، گزینه‌های زیادی جهت انتخاب در طول مکالمات موجود در این نسخه مهیاست؛ اگرچه این گفت‌و‌گوها برخلاف Deus Ex: Mankind Divided در گیم‌پلی و روند بازی خیلی تاثیرگذار نیست، و بیشتر جهت پیشبرد داستان و روایت در نظر گرفته شده است. صرف نظر از محتویات در نظر گرفته شده برای این نسخه، Deus Ex: Breach، نسخه‌ای رایگان از بازی موفق Deus Ex: Mankind Divided برای در اختیار قرار دادن تجربه‌ی بخش کوچکی از این بازی و آشنایی بیشتر مخاطبین با آن است.

همانطور که انتظار می‌رفت، Breach جذابیت و عمق نسخه‌ی اصلی خود را ندارد. محوریت گیم‌پلی این نسخه بر روی سکوبازی و تیراندازی بازی‌ اصلیست. همچنین برخی آیتم‌های قابل دسترسی از طریق پرداخت درون برنامه‌ای یا دسترسی تصادفی نیز در این نسخه وجود دارد که باعث آسان تر شدن بازی خواهد شد. همچنین این نسخه شامل ماموریت‌های دارک‌نت (Darknet) نیز می‌شود. در این ماموریت‌ها باید با استفاده از سکوبازی و چیدن قطعات مختلف پازل، به اطلاعات درخواستی دسترسی پیدا کنید و از حوادث واقعی رخ داده، اطلاعات کسب کنید.

بازی Deus Ex: Mankind Divided هم‌اکنون برای پلتفرم‌های ایکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۴ و رایانه‌های شخصی در دسترس قرار دارد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید