پیش‌خرید نینتندو سوییچ در سوئد، از فروش روز نخست پلی‌استیشن ۴ بیشتر است

۶ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۸:۰۰

از جدیدترین کنسول شرکت محبوب و موفق نینتندو، یعنی نینتند سوییچ، به رغم افراد بسیاری که احساسات منفی در قبال آن دارند، انتظارات فراوانی می‌رود. دلیل اصلی عقیده‌ی افراد مذکور، قدرت بالا و موفقیت غیرقابل انکار سیستم‌های جریان اصلی نظیر پلی‌استیشن و ایکس‌باکس در بازار است. با توجه به وضعیت کنسول قبلی نینتندو، یعنی Wii U و همچنین قیمت و قدرت سخت‌افزاری نینتندو سوییچ، عده‌ای پیش‌بینی کردند که نینتندو سوییچ فروش قابل انتظاری نخواهد داشت؛ اما جدیدترین گزارشات حاکی از پیش‌فروش موفق و مطلوب این سخت‌افزار جدید است. برای کسب اطلاعات بیشتر با گیمفا همراه باشید.

همانطور که مطلع هستید، پس از برگزاری رویداد معرفی کامل نینتندو سوییچ در دو هفته‌ی گذشته، بلافاصله پیش‌فروش این کنسول آغاز شد که برخی گزارشات حاکی از موفقیت این نوع فروش داشتند. حال، اخیراً طبق گزارش TheGG، مطلع شدیم که پیش‌فروش این کنسول در کشور سوئد از فروش روز نخست عرضه‌ی کنسول پلی‌استیشن ۴ بیشتر است. بنابراین گزارش، خرده‌فروش سوئدی وب‌هالن (Webhallen) ضمن تائید وضعیت پیش‌فروش موفق نینتدو سوییچ و گذر از فروش روز نخست پلی‌استیشن ۴، در این مورد در صفحه‌ی فیسبوک رسمی خود نوشته است که:

“با اینکه هنوز در ماه ژانویه میلادی هستیم، اما به نظر می‌رسد که ۲۰۱۷ سال نینتندو باشد. پیش‌فروش نینتندو سوییچ تاکنون از فروش روز نخست عرضه‌ی پلی‌استیشن ۴ بیشتر است و گذر کرده. موجودی ماه مارس ما به اتمام رسیده است، اما پیشنهاد می‌کنیم که دنبال کننده‌ی اخبار ما باشید تا بتوانید از موجودی‌های آینده‌ی ما از این کنسول مطلع شوید تا بتوانید به این کنسول دست یابید.”

این مورد از آنجایی قابل اهمیت است که بدانیم وضعیت فروش کنسول‌های نینتندو معمولاً در اروپا مطلوب نیست و از سوی دیگر، این قاره محلی مناسب برای قدرت‌نمایی پلی‌استیشن ۴ و برندش است. بنابراین گزارش و همچنین دیگر گزارش‌های منتشر شده مبنی بر پیش‌فروش موفق نینتندو سوییچ، به نظر می‌رسد که بر خلاف پیش‌بینی برخی تحلیلگران، شاهد فروش موفق این کنسول خلاقانه باشیم. نینتندو سوییچ، روز جمعه ۱۳ اسفند ماه (۳ مارس ۲۰۱۷ میلادی) با قیمت ۳۰۰ دلار وارد بازارهای جهانی خواهد شد.

0
0
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید