تاریخ آغاز نسخه‌ی آزمایشی محدود For Honor اعلام شد

۶ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۷:۰۰

شرکت یوبی‌سافت (Ubisoft)، ناشر بازی در دست انتشار For Honor، در تازه‌ترین اقدامات اطلاع‌رسانی خود، تاریخ و زمان آغاز نسخه‌ی آزمایشی (بتا) محدود این بازی را مشخص و اعلام کرد. برای کسب اطلاعات بیشتر پیرامون این مورد با گیمفا همراه باشید.

نسخه‌ی آزمایشی محدود بخش چندنفره‌ی (Multiplayer) این بازی از روز پنج‌شنبه ۷ بهمن ماه (۲۶ ژانویه میلادی) و از ساعت ۲ بعد از ظهر به وقت جهانی آغاز خواهد شد. کاربران دعوت شده تا روز دوشنبه ۱۱ بهمن (۳۰ ژانویه میلادی) خواهند توانست تا به تجربه‌ی این نسخه‌ی آزمایشی محدود از این بازی هَک‌ و اِسلَش (Hack & Slash) بپردازند. یوبی‌سافت شرایطی را برای کسانی که کُد دسترسی به این نسخه‌ی آزمایشی محدود را دریافت نکرده‌اند، فراهم کرده تا با دعوت دوستانشان قادر به تجربه‌ی بخشی از این بازی مورد انتظار باشند. هر فردی که مجاز به تجربه‌ی این نسخه‌ی محدود است (به طور مشخص، افراد دعوت شده) می‌تواند حداکثر ۳ نفر از دوستان خود را جهت تجربه‌ی این نسخه‌ی آزمایشی از طریق سروسی یو‌پلی (UPlay) دعوت کند. شایان ذکر است که اگر فرد دعوت شده مایل به تجربه‌ی این نسخه نباشد، امکان جایگزینی وی با شخص دیگری مهیا خواهد بود و کاربران از این منظر نباید نگرانی داشته باشند.

این نسخه‌ی آزمایشی محدود، امکان تجربه‌ی گیم‌پلی بخش چندنفره‌ی بازی For Honor را برای بازیکنان فراهم می‌کند. کاربران با استفاده از این نسخه می‌توانند به ۹ قهرمان قابل بازی از هر سه جناح حاضر در بازی، پنچ حالت (Mode) مختلف و همچنین حالت Faction War دسترسی داشته باشند.

بازی For Honor، که انتظارات بسیار بالایی از آن وجود دارد قرار است در روز سه‌شنبه ۲۶ بهمن ماه (۱۴ فوریه ۲۰۱۷ میلادی) برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی عرضه گردد.

0
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید