اطلاعاتی از اولین بسته الحاقی بازی Battlefield 1 منتشر شد

۶ بهمن ۱۳۹۵ - ۲۱:۱۰

به تازگی استدیو بازی سازی دایس، اطلاعات و تصاویر جدیدی از اولین بسته الحاقی بازی محبوب Battlefield 1 با نام They Shall Not Pass منتشر کرده است.

همان طور که اطلاع دارید، قبل تر استدیو مشهور دایس، اعلام کرده بود که کارکنان این شرکت در حال حاضر در حال کار برروی اولین بسته الحاقی یا گسترش دهنده بازی هستند که این شرکت اطلاعات زیادی را از این محتوای دانلودی با بازی‌بازان در میان نگذاشته بود، حال بعد از گذشت مدتی، طی انتشار خبری جدید جزئیات بیشتری به همراه تصاویر تازه از این بسته الحاقی منتشر شده است که در ادامه می‌توانید آن‌ها را مشاهده کنید.

بدون شک They Shall Not Pass غافلگیری بزرگی برای بازی‌بازان و طرفداران این عنوان است، چرا که محتویات نسبتا زیاد و ارزشمندی را در اختیار کاربران خواهد گذاشت. طبق اعلام دایس، این بسته الحاقی چهار نقشه جدید را با نا‌ های Verdun Heights،Fort Vaux،Soissons،Rupture به بازی اضافه خواهد کرد، این محتوای دانلودی پولی، ارتش فرانسه به همراه لبا‌س های ویژه آبی این ارتش را هم شامل می‌شود. از دیگر جزئیات این بسته الحاقی می‌توان به اضافه شدن تانک جدیدی به نام Char 2C اشاره کرد که تیمی که در حین بازی در حال شکست می‌باشد می‌تواند از آن به عنوان آخرین برگ برنده خود برای دفاع استفاده کند. تانک معمولی St. Chamond از دیگر اضافات این محتوای دانلودی است. اما یکی از مهم ترین مورد هایی که در این بسته الحاقی وجود دارد، اضافه شدن مود جدیدی به بازی با نام Frontlines است که می‌تواند ترکیبی از حالت های Conquest و Rush باشد، شما در این حالت باید برای تسخیر یک پرچم در نقشه بازی تلاش کنید! وقتی که تیم شما پرچمی را از آن خود کرد، هدف بعدی پرچم دیگری در نقشه خواهد بود که برای شما علامت گذاری خواهد شد. البته اگر شما منطقه مرکزی دشمن را به دست آورید، بازی به حالت Rush باز میگردد و باید کار حمله و دفاع از نقط‌ های تلگراف را آغاز کنید.

سطح یا کلاس جدیدی با نام Trench Raider به بازی افزوده خواهد شد که تعدادی نارنجک در اختیار دارد و اگر شما توانایی خوبی در نبرد با سلاح های سرد دارید، این کلاس بهترین گزینه است. همچنین شما با کمی گشت و گذار در نقشه بازی می‌توانید سلا‌ح‌های مخصوصی از بازی را پیدا کنید که قدرت بیشتری از بقیه سلا‌ح‌ها دارند که Siege Howitzer جدید ترین آ‌ن‌ها در این بسته الحاقی است.

سازندگان هنوز زمان دقیقی را برای انتشار بسته الحاقی They Shall Not Pass اعلام نکرده اند اما به احتمال زیاد، این محتوای دانلودی جدید در ماه مارس منتشر خواهد شد. امکان خرید جداگانه این بسته وجود خواهد داشت اما دارندگان نسخه ویژه بازی Battlefield 1 قادر هستند که ۱۴ روز زود تر به این بسته و بسته های الحاقی بعدی بازی دسترسی داشته باشند.

در ادامه می‌توانید تصاویر جدید از این بسته الحاقی تازه را مشاهده کنید:

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید