به‌روزرسانی جدید Superhot VR مودهای جدیدی به بازی اضافه می‌کند

۶ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۱:۰۵

عنوان Superhot یکی از عناوین خلاقانه و جالب سال گذشته محسوب می‌شد که از همان ابتدا نیز بیشتر به یک بازی واقعیت مجازی شبیه بود و تجربه کاملا و درست بازی برروی هدست‌های واقعیت مجازی به مخاطبان القا می‌شد. به همین دلیل، سازندگان عنوان Superhot VR را عرضه کردند که حال، قرار است به‌روزرسانی جدیدی را دریافت کند.

تیم سازنده بازی Superhot به تازگی به‌روزرسانی جدیدی را برای عنوان واقعیت مجازی Superhot VR معرفی کرده‌اند که Forever نام دارد و مودهای جدیدی به آن اضافه می‌کند. این به‌روزرسان محتوای خوبی را در اختیار طرفداران بازی قرار می‌دهد و باعث می‌شود. بازی هنوز تازه و جالب به نظر برسد. شما می‌توانید در زیر، موارد به‌روزرسانی جدید بازی Superhot VR با نام Forever را مشاهده کنید:

  • آزمایش کردن نشانه شما زمانی که تنها هدشات می‌تواند دشمنان را از پا دربیاورد.
  • رقابت با بهترین امتیازها و زمان‌های خوتان در بولت تایم و ریل تام (bullet-time و real-time)
  • سعی کنید بازی را بدون شلیک کردن به پایان برسانید
  • با دشمنان سریع تر و زمان واکنش و عکس‌العمل کمتر، حرفه‌ای شوید.
  • چالش ۱۰ دقیقه‌! بله درست است، تنها ۱۰ دقیقه تا تمام کردن بازی زمان دارید.

سزاری اسکروپا (Cezary Skorupka)، طراح ارشد بازی Superhot VR گفته است که هدف از ساخته شدن این به‌روزرسانی این بوده است که مهارت طرفداران حتی بیشتر از این شود و چالش‌های بیشتری را در مقابل آن‌ها قرار دهد.

طرفداران این بازی شگفت انگیز هستند؛ خیلی بهتر از ما هستند! ما باید آن‌ها را خوشحال نگه داریم بنابراین ما به دنبال راه‌هایی رفتیم که Superhot VR را حتی چالش برانگیز تر کند.

طرفداران بازی Superhot VR فعلا منتظر این به‌روزرسانی نباشند زیرا به‌زودی منتشر نخواهد شد. در ماه آینده اطلاعات بیشتری از این به‌روزرسانی دریافت خواهیم کرد. عنوان Superhot VR هم‌اکنون برای هدست واقعیت مجازی آکیولس ریفت در دسترس است.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید