Horizon: Zero Dawn دارای پرداخت‌های درون‌برنامه‌ای و سیزن‌پس نخواهد بود

۶ بهمن ۱۳۹۵ - ۰۷:۴۸

یکی از موردتوجه‌ترین بازی‌های امسال شرکت سونی Horizon: Zero Dawn است. حال گوریلا گیمز اطلاعات بیشتری از این عنوان به اشتراک می‌گذارد.

حساب رسمی گوریلا گیمز در توییتر تایید کرد که Horizon: Zero Dawn از پرداخت‌های درون برنامه‌ای بهره‌مند نیست. البته نبود پرداخت درون‌برنامه‌ای در یک بازی تک‌نفره تعجب آور نبوده اما بازهم از نبودش قدردانی می‌شود! در ادامه نیز به این نکته اشاره شد که فعلا برنامه‌ای برای سیزن پس نبوده اما ممکن است در آینده شاهد آن باشیم. اینطور که به‌نظر می‌رسد بازی قرار نیست محتوای داستانی اضافی دریافت کند اما ممکن است که این برنامه تغییر نماید.

همچنین در پایان از کیفیت اجرایی بازی برروی پلی استیشن ۴ استاندارد صحبت شد که گوریلاگیمز اعلام داشت Horizon: Zero Dawn رزولوشن ۱۰۸۰ و فریم‌ریت ۳۰ را برروی پلی استیشن ۴ استاندارد هدف گرفته است. هنوز اطلاعاتی از نسخه پلی استیشن ۴ پرو Horizon: Zero Dawn انتشار نیافته اما مطمئنا شاهد پشتیبانی از رزولوشن ۴K در پرو خواهیم بود.

بازی مورد انتظار Horizon: Zero Dawn، در روز ۱۳ اسفند ماه (۲۸ فوریه ۲۰۱۷ میلادی) به صورت انحصاری برای کنسول پلی‌استیشن ۴ منتشر خواهد شد. پیش از این قرار بود این بازی در سال ۲۰۱۶ میلادی عرضه گردد، اما سونی انتشار آن را تا سال ۲۰۱۷ به تعویق انداخت. گوریلا گیمز بیان داشته است که این مدت زمان اضافی، این امکان را به آن‌ها می‌دهد تا اهداف بلندپروازانه‌ی خود را برای Horizon: Zero Dawn به حقیقت تبدیل کنند.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید