گیفت کارت
گیفت کارت

جزئیات نسخه کلکسیونی بسته الحاقی Stormblood بازی Final Fantasy 14 منتشر شد

۶ بهمن ۱۳۹۵ - ۰۸:۰۰

طبق اعلام Square Enix، از این پس نسخه کلکسیونی گران قیمت بسته الحاقی Stormblood بازی Final Fantasy XIV آماده پیش خرید می‌باشد. در ادامه با گیمفا همراه باشید.

نسخه کلکسیونی Stormblood علاوه بر خود بسته الحاقی از آیتم های دیجیتالی و فیزیکی بسیاری برخوردار می‌باشد. از آیتم های فیزیکی می توان به نقشه ای از Eorzea، یک کتاب تصویری، یک استیکر و از همه مهم تر یک مجسمه بسیار خوش ساخت از «زنوس» با اندازه نامعلوم اشاره کرد که درون یک جعبه قرار گرفته شده اند. از نظر دیجیتالی نیز آیتم هایی چون چاقوی آشپزخانه، اژدهای کاراکتر «سیلدرا» و مینیون Wind-Up Bartz در نظر گرفته شده است! البته کاربران قادر خواهند بود با پرداخت هزینه ای نامعلوم بازی خود را از نظر دیجیتالی به نسخه کلکسیونی ارتقا داده و از آیتم های دیجیتالی آن بهره‌مند شوند.

قیمت نسخه کلکسیونی ۲۰۰ دلار در نظر گرفته شده که در مقایسه با نسخه استاندارد ۴۰ دلاری تفاوت قیمت زیادی دارد.

Stormblood که دومین بسته الحاقی بازی Final Fantasy XIV می‌باشد در تاریخ ۲۰ ژوئن در دسترس قرار خواهد گرفت و افرادی که آن را پیش خرید کرده باشند قادر خواهند بود چهار روز زودتر، یعنی در ۱۶ ژوئن به تجربه آن بپردازند و علاوه بر آن دو آیتم درون بازی که مینیون Wind-Up Red Mage و گوش‌واره های کاراکتر Ala Mhigan هستند را دریافت خواهند کرد. کاربرانی که از طریق فروشگاه پلی‌استیشن بازی را پیش خرید کرده باشند یک تم و آواتار انحصاری دریافت خواهند کرد.

Square Enix بسته الحاقی Stormblood را همراه با آپدیت ۴٫۰ بازی در ماه اکتبر سال گذشته رونمایی کرد. به گفته‌ی کارگردان بازی، آقای نیوکی یوشیدا (Naoki Yoshida) این بسته الحاقی به اندازه یک عنوان مستقل دارای محتوا می‌باشد. شایان ذکر است با عرضه Stormblood حداقل سیستم مورد نیاز رایانه‌های شخصی این بازی افزایش پیدا کرده و پشتیبانی از کنسول پلی‌استیشن ۳ برداشته می‌شود.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید