کارگردان Final Fantasy 15 در مورد به‌روزرسان‌ها و محتوای الحاقی بازی صحبت می‌کند

۶ بهمن ۱۳۹۵ - ۰۷:۲۸

اسکوئر انیکس (Square Enix) در مورد محتوای الحاقی که برای Final Fantasy 15 برنامه ریزی شده اعلام کرد که آن ها شامل چند سری از اپیزودهای مربوط به بخش تک نفره بازی هستند. این شرکت همچنین اعلام کرد که پیشرفت‌هایی در گیم پلی بازی هم به وجود خواهد آمد. خصوصا به فصل ۱۳ اشاره کرد.

در مصاحبه ای تازه با US Gamer کارگردان Final Fantasy XV آقای هاجیم تاباتا (Hajime Tabata) به جزییات بیشتری که در تغییرات بازی انجام خواهد شد پرداخته و این که چرا طرفداران باید هیجان زده باشند نه نگران.

وی اذعان داشت طرفدارانی که با بازی کردن Final Fantasy بزرگ شده اند و خو گرفته اند ممکن است که با این ابتکار عمل زیاد احساس راحتی نکنند و ادامه داد من به شخصه به رویکرد به‌روز کردن بخش تک نفره بازی ها باور دارم، همینطور که ما با این روند در حال جلو رفتن هستیم با همین روند در آینده هم ادامه خواهیم داد.

این شرکت محتوایی جدید برای بخش تک نفره در نظر دارد که به بازی‌بازان این اجازه را می‌دهد که نه تنها در مورد Gladiolus، Ignis و Prompto بدانند بلکه کنترل آن ها را به عنوان شخضیت های قابل بازی برای اولین بار در دست بگیرند.

همانند محتوای دانلودی قبل بازی به‌روزرسان‌هایی را هم به مرور زمان دریافت خواهد کرد که آن را بهبود میبخشد. فصل ۱۳ به عنوان دوره ای که تغییرات قابل توجهی را به همراه دارد معرفی شده. آیا مصادیقی که باعث بهبود پیدا کردن فصل ۱۳ شده نشان میدهد که با عجله ساخته شده؟ یا این تغییرات واکنشی است به بازخورد های غیر منتظره بازی کنان به تصمیمات در مورد طراحی خاص این عنوان که توسط تیم سازنده گرفته شد؟ تاباتا گفت کارگردانی محتوای فصل ۱۳ تصمیم حساب شده‌ای بود که توسط تیم توسعه دهنده گرفته شد. وی ادامه داد میزان استرس وارد امده به بازیکنان زمانی که وارد این فصل شدند بیشتر از چیزی بود که ما پیش بینی میکردیم. ما باور داریم حل این موضوع طبیعتا ما را به سمت تجربه ای بهتر از گیم پلی هدایت خواهد کرد.

Final Fantasy XV در سال ۲۰۱۶ با فروش بیش از ۶ ملیون نسخه دومین بازی برتر در آمریکا بود.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید