تاریخ انتشار نخستین بسته الحاقی بازی Resident Evil 7 + جزئیات

۵ بهمن ۱۳۹۵ - ۲۱:۱۰

همان‌طور که می‌دانید جدیدترین نسخه از سری بازی Resident Evil ساعاتی پیش به صورت رسمی در دسترس کاربران پلتفرم‌های پلی استیشن ۴،ایکس باکس وان و رایانه‌های شخصی قرار گرفت. حال تاریخ انتشار نخستین بسته الحاقی بازی اعلام شد.

عنوان Resident Evil 7 تا به این‌جا توانسته نظر منتقدین و طرفداران خود را به خوبی به خود جلب کند. به تازگی خبری جدید در مورد بازی Resident Evil 7 انتشار پیدا کرده که در مورد اولین بسته الحاقی این عنوان است. طبق گفته‌های سازنده بازی یعنی کپکام، آنان روز ۳۱ ژانویه را برای انتشار اولین متحوای دانلودی این بازی محبوب انتخاب کرده‌اند که شما بعد از اتمام  ۱۵ ساعت(یا بیشتر) ماجراجویی طولانی قادر هستید به انجام اولین بسته الحاقی بازی بپردازید. البته این محتوای دانلودی ابتدا برای پلی استیشن ۴ و بعد برای ایکس باکس وان و رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد.

این بسته الحاقی جدید به نام Banned Footage Vol. 1 از یک مود یا حالت جدید و دو سناریو تشکیل شده است. همچنین Banned Footage Vol. 2 که قسمت دوم این محتوای دانلودی است، در ۱۴ فوریه در دسترس کاربران قرار می‌گیرد.

شما می‌توانید محتوای دانلودی را به‌صورت جدا خریداری کنید و یا می‌توانید با خرید سیزن پس به‌تمامی قسمت‌های اضافی کنونی و آینده بازی دسترسی داشته باشید.

حال به جرئیات نخستین بسته الحاقی یعنی Banned Footage Vol. 1 می‌پردازیم:

Bedroom(اتاق خواب): شما در یک اتاق قفل گیر افتاده‌اید که خود باید به تنهایی راه نجات و فرار خود را پیدا کنید با این‌حال Marguerite Baker نباید از نبود شما در تخت‌خواب باخبر شود.

Nightmare(کابوس): با کمک تله‌ها و آیتم‌های مختلف در مقابل حملات دشمنان دفاع کنید و تا صبح زنده بمانید.

Extra Mode(فوق العاده): Ethan باید بمیرد. یک حالت بسیار سخت و البته کوتاه که از داستان اصلی بازی کاملا جداست و با پلی استیشن وی آر هم قابل تجربه نیست.

جرئیات دومین بسته الحاقی یعنی Banned Footage Vol. 2 می‌پردازیم:

بازی ۲۱: برروی زندگی و اعضای بدن‌ خود شرط‌بندی کنید و از بازی مرگبار Lucas Baker زنده بیرون بیایید.

Daughters(دختران): داستان و اتفاقات غم انگیزی که قبل از حوادث و ماجراهای Resident Evil 7 برای خانواده Baker اتفاق افتاده را بفهمید.

Extra Mode(فوق العاده): جک متولد روز پنجاه و پنجم! یک نوع مسابقه که شما باید در آن دقت زیادی به تغذیه خود داشته باشید که می‌تواند برای شما خنده دار هم باشد(عدم اجرا در پلی استیشن وی آر)

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید