با فهرست نمرات مجموعه Kingdom Hearts HD 2.8 Final Chapter Prologue همراه باشید

۶ بهمن ۱۳۹۵ - ۰۸:۰۸

مجموعه Kingdom Hearts HD 2.8 Final Chapter Prologue امروز عرضه شد و به همین مناسبت، فهرست نمرات آن را برای شما آماده‌ کرده‌ایم. با ما همراه باشید.

KINGDOM HEARTS HD 2.8 Final Chapter Prologue یک مجموعه کامل از نسخه HD بازی Kingdom Hearts 3D: Dream Drop Distance به همراه دو عنوان دیگر، یعنی Kingdom Hearts χ و Kingdom Hearts 0.2: Birth by Sleep – A Fragmentary Passage است که به وسیله شرکت اسکوئر اینیکس منتشر شده و تجربه فوق‌العاده‌ای را برای طرفداران این سری محبوب فراهم می‌کند. شما می‌توانید در زیر، نمرات و نظر بعضی از منتقدان در مورد این مجموعه را مشاهده نمایید:

Gaming Age- 100

چیزی که باعث می‌شود Kingdom Hearts HD 2.8 Final Chapter Prologue بیشتر از آن که قابل پیش بینی شود، لذت بخش باشد، این است که داستان‌های تمام مجموعه گرد هم آمده‌اند. بازی کردن ۱٫۵ و ۲٫۵ سوالات بی پاسخ بسیاری را به جای می‌گذارد که تا Kingdom Hearts 3D به آن ها پاسخ داده نمی‌شود. این موضوع شاید عجیب باشد که Kingdom Hearts 3D در ابتدا یک بازی انحصاری کنسول ۳DS بوده است و با آن مردم می‌توانند تجربه کاملی از سفر Sora و Sora داشته باشند. به عنوان یک طرفدار، این یک بازی عالی برای آغاز سال جدید است. به عنوان یک بازی‌باز، نگاه کردن به تکامل یک سری مانند Kingdom Heatrs، چیزی است که امیداریم در دیگر فرانچایزها نیز وجود داشته باشد.

Digital Chumps – 90

Kingdom Hearts 2.8 یک تجربه اجباری برای هر طرفدار Kingdom Hearts اس؛ حتی شده تنها برای KH 0.2. نه فقط برای این که یک بازسازی شگفت انگیز از عنوان ۳DS است، بلکه بازی‌بازان می‌توانند فرصت خوبی برای امتحان کردن گیم‌پلی Kingdom Hearts 3 داشته باشند. اگر Kingdom Hearts 3 یک غذای اصلی باشد، Kingdom Hearts 2.8 یک پیش غذای بی نقص است.

Game Over Online – 90

Playstation Universe – 90

به لطف محتواهای جدید و انتشار بازسازی HD سری، Kingdom Hearts HD 2.8 Final Chapter Prologue به صورت موفقیت آمیز و زیبا زمینه را برای خودنمایی روشنایی در برابر تاریکی در عنوان Kingdom Hearts 3 فراهم می‌کند. یک تجربه اجباری برای طرفداران و یک نقطه آغاز عالی برای بازی‌بازان عادی است.

Attack of the Fanboy – 90

God is a Geek – 90

حتی اگر به این زودی‌ها Kingdom Hearts 3 را بازی نکنیم، شما سرانجام قادر هستید تا عناوین عالی گذشته را برروی پلی‌استیشن ۴ تحربه کنید و متوجه شوید که چگونه آینده سری شکل گرفته است.

Twinfinite – 90

با این که این یک بازی جدید Kingdom Hearts که بسیاری برای آن انتظار می‌کشیدند نیست، بیشتر شبیه به یک مجموعه گردآوری شده از عناوین قدیمی سری است. این مجموعه یک پل برای رسیدن به آینده است و من نمی‌توانم به غیر از هیجان زده شدن، کمک دیگری کنم.

COGconnected – 89

Multiplayer.it – 85

Hobby Consolas-85

Kingdom Hearts HD 2.8 Final Chapter Prologue بهترین راه برای کشف رویای سری ست (اگر بازی‌های اصلی را بازی نکرده باشید). و همچنین این مجموعه یک تبلیغ فوق‌العاده برای Kingdom Hearts 3 شناخته می‌شود. اما مشکل این جا است که قرار بود صبر کردن برای شماره ۳ آسان تر باشد در حالی که هم‌اکنون سخت تر شده است. زود باش نومورا! عجلع کن!

Vandal Online – 80

Hardcore Gamer- 80

Kingdom Hearts HD 2.8 Final Chapter Prologue شاید نتواند آن‌هایی که به شدت برای Kingdom Hearts III انتظار می‌کشیدند را راضی کند اما این یک مجموعه بی نقص است که به ما اجازه می‌دهد ماجراهایی جدید و قدیمی دنیای Kingdom Hearts را تجربه نماییم؛ در حالی که صبر می‌کنیم.

۳DJuegos – 80

سه تجربه Kingdom Hearts در یک بسته؛ یک مجموعه شگفت انگیز دیگر از طرف اسکوئر اینیکس برروی کنسول پلی‌استیشن ۴

GamesRadar+ – 80

Kingdom Hearts HD 2.8: Final Chapter Prologue یک تجربه حیاتی برای طرفداران سری، یک تجربه خوب برای بازی‌بازان و یک آغاز امیدوار کننده برای سری برروی کنسول پلی‌استیشن ۴ است.

IGN Spain – 78

LaPS4 – 76

CGMagazine – 75

GameGrin – 75

Everyeye.it – 75

SpazioGames – 75

Kingdom Hearts HD 2.8 The Final Chapter Prologue یک مجموعه چند وجهی است؛ از یک طرف عشق و ارزش سری، گیم‌پلی و گرافیک را نشان می‌دهد اما از طرفی دیگر، به مانند تولد ۰٫۲ تحت تاثیر قرار نمی‌دهد و آن احساسات عالی را القا نمی‌کند.

The Games Machine – 75

Destructoid – 75

با این که موتور جدید باعث عدم ثبات نرخ فریم بازی شده است، اما Kingdom Hearts HD 2.8 Final Chapter Prologue به اندازه‌ای سالم است که اتفاقات آینده را بزرگ کند و در یک بسته، به تجربه‌ای اجباری برای همه تبدیل شود.

RPG Site – 70

برای طرفداران، خرید این محصول بدون فکر کردن باید صورت پذیرد، مخصوصا با افت قیمت بازی. اما دیگر بازی‌بازان باید کمی مراقب باشند؛ با این که تجربه Kingdom Hearts III رویایی غیر قابل مقاومت است، Kingdom Hearts 2.8 یک مجموعه گردآوری شده از بازی‌ خوب، و نه عالی محسوب می‌شود. یک دموی هیجان انگیز و یک فیلم مخصوص طرفداران و شاید تا الآن متوجه شده باشید که کجا ایستاده‌اید.

Eurogamer Italy – 70

PlayStation LifeStyle – 70

من از صمیم قلب این مجموعه را برای طرفداران سری Kingdom Hearts توصیه می‌کنم؛ البته فکر می‌کنم آن‌ها باید تا افت قیمت بازی صبر کنند. با این حال، بازی‌بازان عادی باید از تجربه آن خودداری کنند؛ این سری قطعا نمی‌تواند به سادگی هر کسی را بپذیرد.

We Got This Covered – 70

بهترین قسمت این مجموعه Kingdom Hearts، بازسازی شدن Dream Drop Distance و Aqua’s miniature adventure است که بسیار سرگرم کننده جلوه می‌کند و کمی از طعم  Kingdom Hearts III را نیز نشان می‌دهد. روایت داستان این سری قطعا عالی است و این شامل گیم‌پلی هک اند اسلش بازی نیز می‌شود.

GameSpew – 70

Dream Drop Distance یک بازسازی HD خوب است و بازی اگر بهترین در سری نباشد، بسیار عالی است. ۰٫۲ Birth By Sleep در طرف دیگر نباید نادیده گرفته شود و من را برای مشاهده ادامه ماجراهای سری به شدت هیجان زده می‌کند.

Trusted Reviews – 60

یک بسته‌‌ی با ارزش که باید طرفداران جوان کارتون ها و طرفداران نقش آفرینی‌های ژاپنی را خرسند سازد اما بدون در نظر گرفتن دخالت دیزنی، به نظر نمی‌رسد بتواند مسیر اصلی را به چالش بکشد. با تمام احترام به سنت بزرگ نقش آفرینی‌های ژاپنی، این مجموعه خیلی پیچیده است.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید