گیفت کارت
گیفت کارت

منبع داخلی: Horizon Zero Dawn یکی از بهترین انحصاری‌های سونی‌ست | مراحل ساختش به‌زودی به اتمام خواهد رسید

۵ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۲:۳۰

بازی Horizon Zero Dawn، جدیدترین عنوان استودیوی محبوب گوریلا گیمز (Guerilla Games)، یکی از عناوینی‌ست که پس از رونمایی‌اش توانست به سرعت نظر بازیکنان و علاقه‌مندان را به خود جلب کرد و یکی از بازی‌های مطرح انحصاری در دست انتشار پلی‌استیشن ۴ محسوب ‌گردد. منبعی داخلی جدیداً پیرامون وضعیت این پروژه و مراحل ساخت آن صحبت کرده است که در ادامه آن‌ها را با شما به اشتراک خواهیم گذاشت.

شینوبی، منبع داخلی مشهور صنعت بازی‌های ویدئویی، با انتشار پستی در وب‌سایت نئوگف (NeoGaf) پیرامون بازی Horizon Zero Dawn بیان کرد که سران سونی تمام تلاش خود را می‌کنند تا این بازی تبدیل به یکی از بهترین عناوین انحصاری و فرست پارتی پلی‌استیشن تبدیل شود. از آنجایی که همین اهتمام را سونی جهت موفقیت عناوین دیگر خود نظیر Uncharted 2 و The Last of US به خرج داده، بنابراین می‌توان انتظار خاصی از Horizon Zero Dawn داشت و به آن امیدوار باشیم.

وی در ادامه در خصوص وضعیت و مراحل توسعه‌ی این بازی نیز بیان داشت که احتمالاً تا هفته‌ی آینده، این بازی گُلد (Gold) خواهد شد و شاهد اتمام مراحل ساخت آن خواهیم بود و پس از آن این پروژه وارد مراحل آماده‌سازی و بسته بندی جهت انتشار خواهد شد.

با توجه به سخنان شینوبی و همچنین نمایش‌هایش فوق‌العاده‌ی این بازی تاکنون، به نظر می‌رسد که با یکی از عناوین موفق امسال روبرو خواهیم بود. بازی مورد انتظار Horizon: Zero Dawn، در روز ۱۳ اسفند ماه (۲۸ فوریه ۲۰۱۷ میلادی) به صورت انحصاری برای کنسول پلی‌استیشن ۴ منتشر خواهد شد. پیش از این قرار بود این بازی در سال ۲۰۱۶ میلادی عرضه گردد، اما سونی انتشار آن را تا سال ۲۰۱۷ به تعویق انداخت. گوریلا گیمز بیان داشته است که این مدت زمان اضافی، این امکان را به آن‌ها می‌دهد تا اهداف بلندپروازانه‌ی خود را برای Horizon: Zero Dawn به حقیقت تبدیل کنند.

0
0
برچسب‌ها: ، ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید