دموی ۱۰ ساعتی Mass Effect: Andromeda برای کاربران سرویس EA Access در دسترس قرار خواهد گرفت

۵ بهمن ۱۳۹۵ - ۰۸:۳۰

امروز کمپانی الکترونیک آرتز این شانس را به طرفداران عنوان Mass Effect: Andromeda داده تا قبل از عرضه آن در فروشگاه ها، به تجربه این بازی بپردازند. اگر شما از سرویس EA Access در ایکس‌باکس وان و یا Origin Access در کامپیوتر استفاده می‌کنید، قادر خواهید بود به مدت ۱۰ ساعت، نسخه کامل بازی را تجربه کنید. این رویداد درست پنج روز قبل از انتشار کامل بازی، در تاریخ ۱۶ مارس برابر با ۲۶ اسفند رخ خواهد داد.

کاربران سرویس Access قادر هستند اکثر عنوان های الکترونیک آرتز را قبل از انتشار آنها به صورت محدود بازی کنند؛ البته پس از گذشت مدت معلوم شده، فرد دیگر قادر به بازی کردن نخواهد بود مگر نسخه دیجیتالی یا فیزیکی عنوان را خریداری نماید. اما نکته مثبت سرویس Access قابلیت انتقال اشیومنت‌ها و داستان به نسخه کامل بازی می‌باشد، بنابراین با تجربه نسخه محدود لازم نیست پس از خریداری عنوان دوباره از اول به بازی کردن بپردازید.

البته بزرگترین سورپرایز این است که اکثر بازی های اکسِس در مدت ۶ ساعت منقضی می‌شوند اما این بار EA مدت ۱۰ ساعت را برای طرفداران در نظر گرفته است؛ گرچه این مدت برای تمام کردن Mass Effect: Andromeda کافی نخواهد بود، کاربران در این مدت قادر خواهند بود مشخص کنند آیا به خریدن نسخه کامل آن علاقه دارند یا خیر.

متاسفانه برای کاربران پلی‌استیشن ۴ هیچ دمویی در نظر گرفته نشده و تنها انحصاری سرویس اکسِس می‌باشد. الکترونیک آرتز قبلا سعی داشت سرویس اکسِس را برای پلی‌استیشن راه اندازی نماید اما سونی درخواست آن ها را قبول نکرد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید