دومین محتوای الحاقی داستانی بازی Deus Ex: Mankind Divided در ماه آینده منتشر خواهد شد

۵ بهمن ۱۳۹۵ - ۰۶:۱۳

امروز دو کمپانی Square Enix و Eidos Montreal از انتشار دومین محتوای الحاقی داستانی بازی Deus Ex: Mankind Divided رونمایی کردند. از قبل اسم این محتوای الحاقی که A Criminal Past نام دارد معلوم شده بود اما حال می‌دانیم باید از آن چه انتظاری داشته باشیم، چراکه داستان آن ماجرای قبل از خود بازی را دنبال می‌کند، زمانی که «ادام جنسن» اولین ماموریت خود را با TF29 انجام می‌دهد.

در توضیح این محتوای الحاقی نوشته شده است:

«جنسن» به اعماق یک زندان فوق امنیتی که مخصوص مجرمان فوق خطرناک می‌باشد منتقل شده که ماموریت وی دنبال کردن و بازیابی اطلاعاتی حساس در مورد یک مامور مخفی خودیست که گم شده است. موفقیت این عملیات موجب کمک به مبارزه با خفقان در اطراف دنیا خواهد شد اما جنسن باید باید قبل از به اتمام رسیدن روز این ماموریت سخت را به اتمام برساند.

متاسفانه هنوز تریلر و اسکرین شاتی از این محتوای الحاقی به غیر از عکس بالا در دسترس قرار نگرفته است. A Criminal Past در ۲۳ فوریه برابر با پنجم اسفند ماه عرضه خواهد شد که درست مانند محتوای الحاقی داستانی اول که System Rift نام داشت، هم به صورت جداگانه قابل خریداری خواهد بود و هم جزئی از Season Pass قرار خواهد گرفت که ۳۰ دلار قیمت دارد. هنوز قیمت خریداری آن به صورت جداگانه اعلام نشده اما System Rift به قیمت ۱۰ دلار برای فروش قرار گرفته است.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید