تماشا کنید: تریلر نقشه‌ی محتوای الحاقی جدید بازی Rainbow Six: Siege

۵ بهمن ۱۳۹۵ - ۰۵:۴۸

یوبیسافت به تازگی تریلری از بازی محبوب Rainbow Six Siege منتشر کرده است که نقشه‌ی موجود در محتوای الحاقی جدید بازی به نام Operation Velvet Shell را به نمایش می‌گذارد. این ویدیو نگاهی مختصر به این نقشه‌ که واقع در سواحل ایبزای اسپانیا می‌باشد می‌اندازد و بازیکنان در مکانی عمومی به نام La Perla Blanca که نام مکانی واقعی در اسپانیا می‌باشد به مبارزه می‌پردازند. در ادامه شما را به تماشای این تریلر زیبا دعوت می‌کنیم.

همانطور که در تریلر شاهد هستید، این مکان آنقدر زیبا طراحی شده که کسی دوست ندارد در آن اتفاق بدی رخ دهد!

Velvet Shell اولین آپدیت بزرگ بازی Rainbow Six Siege در سال ۲۰۱۷ به شمار می‌آید که در آن یک نقشه و دو کاراکتر اضافه گردیده است. البته هنوز از کاراکترها رونمایی نشده است.

همانطور که در ویدیو به آن اشاره شد، در رویداد Six Invitational اطلاعات جدیدی از بازی منتشر خواهد شد؛ در این رویداد که از سوم تا پنجم فوریه رخ خواهد داد، تمامی بازیکنان حرفه‌ای و سازندگان این عنوان دور هم جمع خواهند شد.

تمامی نقشه‌هایی که برای Rainbow Six Siege منتشر می‌شود برای همه بازیکنان رایگان می‌باشند اما کاراکترها تنها برای افرادی که Season Pass بازی را خریداری کرده اند رایگان خواهد بود؛ در غیر این صورت بازیکنان باید با پولی که در بازی جمع آوری کرده و یا با پول واقعی این کاراکترها را خریداری کنند.

محتواهای الحاقی قبلی این بازی شامل نقشه‌هایی در اطراف کشورهای آمریکا، ژاپن، برزیل و کانادا بود و حال با عرضه شدن Operation Velvet Shell اسپانیا نیز در لیست این کشور ها قرار خواهد گرفت.

مطالب مرتبط سایت

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید