از دو باندل جدید برای ایکس‌باکس وان اس رونمایی شد

شایان مددی
۵ بهمن ۱۳۹۵ - 07:00

امروز، مایکروسافت از دو باندل جدید Halo Wars 2: Ultimate Edition (مدل ۱ ترابایتی) و Forza Horizon 3 (مدل‌‌های ۵۰۰ گیگابایت و ۱ ترابایتی) برای کنسول نسل هشتمِ خود یعنی ایکس‌باکس وان اس رونمایی کرد.

باندل ایکس‌باکس وان اسِ Halo Wars 2: Ultimate Edition با قیمت ۳۴۹٫۹۹ دلار آمریکا، هم‌اکنون آماده‌ی پیش‌خرید است و به‌زودی عرضه خواهد شد. این باندل شامل محتویات زیر می‌شود:

  • ایکس‌باکس وان اِس – باندل ایکس‌باکس وان اس عنوان Halo Wars 2: Ultimate Edition دارای هاردی یک ترابایتی است تا بازی‌های مورد علاقه‌ی خودتان را برروی آن نصب کنید و همچنین از سیستم ۴K کنسول لذت ببرید.
  • بازی Halo Wars 2: Ultimate Edition (با قیمت ۷۹٫۹۹ دلار) – این نسخه‌ی ویژه از عنوان Halo Wars 2 که در سبک استراتژی بی‌درنگ قرار دارد، چهار روز زودتر از نسخه‌ی معمولی عرضه می‌شود و در ۱۷ فوریه (۲۹ بهمن) به دست خریدارانش می‌رسد. این نسخه همچنین شامل سیزن پس Halo Wars 2 و بازی Halo Wars: Definitive Edition می‌شود.
  • کنترلر بی‌سیم ایکس‌باکس – کنترلری جدید با کاربری راحت و برد افزایش یافته که از تمامی مدل‌های ایکس‌باکس وان و همچنین بلوتوث برای تجربه‌ی بازی‌ها برروی ویندوز ۱۰ پشتیبانی می‌کند.
  • ۱۴ روز اشتراک رایگان و آزمایشی سرویس گلد ایکس‌باکس لایو – طی این ۱۴ روز، می‌توانید از تمامی مزایای شبکه‌ی گیمینگ سریع و قابل اطمینان ایکس‌باکس لایو بهره ببرید.

Xbox-One-S

علاوه بر این، باندل ایکس‌باکس وان اسِ Forza Horizon 3 هم‌اکنون در مایکروسافت استور قرار دارد و می‌توانید آن را با قیمت ۳۴۹٫۹۹ دلار آمریکا خریداری کنید. در این باندل نیز شاهد محتویات زیر خواهیم بود:

  • ایکس‌باکس وان اِس – شما می‌توانید یکی از مدل‌های ۵۰۰ گیگابایتی و ۱ ترابایتی باندل ایکس‌باکس وان اس عنوان Forza Horizon 3 را انتخاب کنید و بازی‌هایی که به آن‌ها علاقه دارید را برروی آن نصب کنید و در ضمن، از سیستم ۴K کنسول لذت ببرید.
  • بازی Forza Horizon 3 – با دانلود کامل Forza Horizon 3 برروی ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی، می‌توانید از طریق قابلیت Xbox Play Anywhere، آن را برروی هر دو پلتفرم مذکور تجربه کنید. همچنین این بازی برروی کنسول ایکس‌باکس وان اس، از ویژگی HDR پشتیبانی می‌کند و مناظر استرالیا، از همیشه زیباتر و باجزئیات‌تر به نظر می‌رسند.
  • کنترلر بی‌سیم ایکس‌باکس – کنترلری جدید با برد افزایش یافته که با تمامی مدل‌های ایکس‌باکس وان و همچنین بلوتوث برای تجربه‌ی بازی‌ها برروی ویندوز ۱۰ سازگار است و در ضمن، به راحتی می‌توان از آن استفاده کرد.
  • ۱۴ روز اشتراک رایگان و آزمایشی سرویس گلد ایکس‌باکس لایو – در طول این ۱۴ روز، از تمامی مزایای شبکه‌ی گیمینگ سریع و قابل اطمینان ایکس‌باکس لایو بهره خواهید برد.

Xbox-One-S-1

مطالب مرتبط سایت

تبلیغات

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید