تاریخ انتشار بازی Candleman مشخص شد

۴ بهمن ۱۳۹۵ - ۲۱:۳۲
تاریخ انتشار بازی Candleman مشخص شد

به‌تازگی شرکت E-Home Entertainment تاریخ انتشار بازی انحصاری Candleman را برای کنسول ایکس‌باکس وان اعلام کرده است.

بازی Candleman یک عنوان پازل محور است که شرکت Spotlightor Interactive وظیفه ساخت و توسعه این بازی را برعهده داشته است. بنابر اعلام ناشر بازی، Candleman قرار است در تاریخ ۱ ماه فوریه سال جاری برای کنسول ایکس‌باکس وان بصورت انحصاری منتشر شود، این بازی با قیمت ۱۴٫۹۹ دلار به فروش خواهد رسید، البته لازم به ذکر است که یش از این عنوان Candleman بصورت اختصاصی در کشور چین منتشر شده است.

اگر تاکنون چیزی در رابطه با این بازی به گوشتان نخورده است با خواندن توضیحاتی که در قسمت زیر عنوان شده است می‌توانید به درک نسبی از بازی Candleman برسید.

شما در هر مرحله در ابتدا در نقش یک شمع کامل ظاهر می‌شوید، به شما این فرصت داده می‌شود که به تعداد ده مرتبه بتوانید خود را روشن کنید و در مدت زمان کوتاه آگاهی از مرحله‌ای که در آن قرار دارید برسید، شما باید مواظب خطراتی که در تاریکی در کمین شما هستند باشید و البته به یاد داشته باشید که با هر بار روشن کردن شمع باعث می‌شود که شمع کوچک و کوچک‌تر شود پس آگاهانه از فرصت‌های خود استفاده کنید، شما در طول بازی می‌توانید با استفاده از راه‌های مختلف طول عمر خود را افزایش دهید و نور بیشتری به محیط اطراف ساتع کنید.

مدیر تجاری شرکت E-Home Entertainmen با انتشار بیانیه زیر به معرفی بازی Candleman پرداخته است:

بازی Candleman مفهومی را در خود دارد که برای همه افراد قابل فهم و درک است.. به دنبال روشنایی در تاریکی باشید و ایده‌های خود را برای حل معماها عملی کنید. سادگی بازی به همراه داستان جذاب و دنیای بسیار زیبایی که در انتظار شماست باعث می‌شود که شما از تجربه بازی Candleman احساس خوشایندی داشته باشید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید