تاریخ عرضه Tekken 7 مشخص شد

۴ بهمن ۱۳۹۵ - ۲۰:۰۳

شرکت باندای نامکو اعلام کرده که Tekken 7 در تاریخ ۲ جون ۲۰۱۷ (مصادف با جمعه ۱۲ خرداد ۱۳۹۶) به صورت جهانی برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی منتشر می‌شود. نسخه ژاپنی این عنوان نیز یک روز زودتر در یکم جون عرضه خواهد شد.

این عنوان مبارزه‌ای در بسته و نسخه‌های مختلفی منتشر خواهد شد. در ادامه می‌توانید جزییات هر یک از نسخه‌های مختلف این عنوان را مطالعه کنید.

نسخه کالکتور Tekken 7 (موجود برای نسخه‌های پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان) – کلکسیونر‌ها و هواداران سر سخت Tekken، خوشحال می‌شوند که بدانند نسخه کالکتور این عنوان شامل یک مجسمه با طول ۱۲ و عرض ۱۸ اینج بوده، که نشان دهنده حالت پویایی از ضربه لگد پرنده Kazuya به شخصیت Heihachi است. این نسخه همچنین شامل قاب استیل و موسیقی‌های رسمی عنوان Tekken 7 خواهد بود.

سیزن‌پس Tekken 7 (موجود برای نسخه‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و شبکه استیم) – این سیزن‌پس به بازیکنان اجازه دسترسی به سه بسته الحاقی برای عنوان Tekken 7داده که باعث افزایش عمر این عنوان خواهند شد. این بسته‌ها شامل شخصیت‌های قابل بازی، مراحل، لباس‌ها و یک بخش جدید در بازی خواهند بود. همچنین یک بسته ۳۵ عددی از لباس‌های متالیک جزیی از محتویات قرار گرفته در این سیزن‌پس هستند. شایان ذکر است که تک تک محتویات قرار گرفته در سیزن‌پس، به صورت جداگانه نیز قابل خریداری خواهند بود.

پاداش‌های پیش‌ خرید Tekken 7 (موجود برای نسخه‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و شبکه استیم) – پیش خرید این عنوان اجازه دسترسی به شخصیت Eliza را برای شما فعال خواهد کرد، خون آشام معروفی که برای اولین بار در عنوان Tekken Revolution وارد این سری شد. دارندگان ایکس‌باکس وان علاوه بر شخصیت فوق‌الذکر همچنین یک نسخه از Tekken 6 برای پلتفرم ایکس‌باکس ۳۶۰ دریافت نموده که با استفاده از قابلیت «پشتیبانی از نسل قبل» ایکس‌باکس وان، بر روی این پلتفرم نیز قابل بازی خواهد بود.

بسته مخصوص پیش‌خرید دیجیتالی برای ایکس‌باکس وان (از تاریخ ۳۱ ژانویه بر روی شبکه ایکس‌باکس لایو قرار خواهد گرفت) – شامل محتوای قابل دانلود Eliza و همچنین نسخه‌ای از عنوان Tekken 6‌ برای کنسول ایکس‌باکس ۳۶۰ بوده که بر روی کنسول ایکس‌باکس وان نیز قابل بازی است.

نسخه دیجیتالی Deluxe (موجود برای پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و شبکه استیم) – شامل Tekken 7 و محتویات سیزن‌پس این عنوان.

محتویات انحصاری برای نسخه پلی‌استیشن ۴ – لباس‌های کلاسیک از عناوین Tekken 4 و Tekken 2 برای شخصیت‌های کینگ، جین و Xiaoyu و همچنین بخش Jukebox که در آن هواداران می‌توانند به موسیقی‌های کلاسیک سری Tekken گوش داده و حتی لیست اجرای مخصوص خود را برای گوش دادن به هنگام بازی، در آن به وجود آورند.

 

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید