گیفت کارت
گیفت کارت

عنوان Racing Apex برای نینتندو سویچ عرضه می‌شود

۵ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۲:۰۴

دیروز توسعه‌دهنده انگلیسی لاکی مونتین (Lucky Mountain) بیان کرد که عنوان مسابقه‌ای‌اش، یعنی Racing Apex که برای رایانه‌های شخصی، مک و لینوکس توسعه یافته بود، برای نینتندو سویچ هم عرضه خواهد شد.

این خبر در صفحه رسمی این شرکت منتشر شد؛ زمانی‌که یکی از طرفداران پرسید که “آیا شما قصد دارید تا این عنوان را برای نینتندو سویچ عرضه کنید یا خیر؟”

شما می‌توانید پاسخ توسعه دهندگان را در پایین بخوانید:

بله ما برای عرضه این عنوان برای نینتندو سویچ برنامه‌ریزی کرده‌ایم.

همان‌طور که به خاطر دارید، سال پیش توسعه‌دهندگان اظهار داشتند که، قصد دارند تا این عنوان را بر روی وی‌یو نیز منتشر کنند. اکنون این ابهام وجود دارد که نسخه نینتندو سویچ جایگزین نسخه وی‌یو خواهد شد یا این عنوان دارای نسخه وی‌یو و همچنین نسخه سویچ خواهد بود.

اگر تا کنون درمورد عنوان Racing Apex چیزی نشنیده‌اید؛ در ادامه می‌توانید یک بررسی اجمالی را درباره این عنوان بخوانید:

عنوان Racing Apex یک مسابقه‌ی سریع و مفرح در سبک آرکید است که از اولین عنوان‌های چندضلعی سه‌بعدی از سال ۱۹۸۸ تا سال ۱۹۹۲ الهام گرفته شده است و در کنار آن عناصر گیم‌پلی جدید از مبازرات ماشینی و ضرب و شتم چندنفره نیز به این عنوان اضافه شده است.

امکانات:

ترکیب حالت چندنفره مدرن با هنر، صدا و موسیقی اوایل دهه ۹۰٫ به عنوان ادای احترام به اولین عناوین مسابقه‌ای چند ضلعی سه بعدی.

تمرکز بر روی عملیات با سرعت بالا همراه با کنترل سبک آرکید که برای مبتدیان راحت است؛ ولی در کنار آن به میزان کافی چالش‌هایی برای کسانی که می‌خواهند در این بازی ماهرانه عمل کنند نیز وجود دارد.

راننده خود را انتخاب کنید و سعی کنید او را به بالاترین درجات در حالت تک نفره و چند نفره ببرید.

انتخاب میان بیش از ۳۰ وسیله نقلیه که می‌توانید کاملا آن‌ها را اصلاح کنید و همچنین زخم‌های حاصل از مبارزات را نشان دهید.

در زیر آسمان روشن آبی در سراسر جهان مسابقه بدهید. هر منطقه دارای چندین مسیر برای مسابقه و مبارزات است.

در هر مسیر یک انبار مهمات برای ابزارهای حمله و دفاع اختیاری در دسترس است که می‌توانید از آن‌ها برای شکست دادن رقیبان خود استفاده کنید.

دارای جدول امتیازات جهانی و ملی که بهترین مسابقه دهنده‌ها را در سراسر دنیا نشان می‌دهد. خود را به جایگاه اول این جدول‌ها برسانید.

موسیقی‌های خارق‌العاده از واتر فلیم (Waterflame) و جیسون هاین (Jason Heine) (که موسیقی عنوان Horizon Shift را تهیه کرد).

عنوان Racing Apex تا کنون تاریخ مشخصی برای عرضه دریافت نکرده است و هم‌چنین قیمت آن هنوز مشخص نشده است.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید