چهار عنوان جدید به سرویس EA Access اضافه می‌شود

۴ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۳:۱۳

سرویس EA Access روز به روز بزرگ‌تر می‌شود و حال شرکت الکترونیک آرتز خبر از چهار بازی جدیدی که به این سرویس اضافه می‌شود، می‌دهد.

هم‌اکنون بیش از ۳۰ عنوان برروی EA Access در دسترس است و الکترونیک آرتز قصد دارد تا این عناوین را بیش از ۴۰ بازی برساند. این سرویس به‌صورت انحصاری در اختیار کنسول ایکس‌باکس وان قرار دارد. سرویسی مشابه EA Access با عنوان Origin Access در اختیار رایانه‌های شخصی نیز قرار دارد اما عناوین آن محدودتر از نسخه کنسولی خود است.

درصورتی که از مشترکین این سرویس باشید هم‌اکنون می‌توانید  به‌زودی قادر به دریافت چهار بازی جدید خواهید شد. این عناوین از این قرار هستند:

  • Dead Space™ Ignition
  •   Madden NFL™ ۱۷
  •  Skate™ ۳
  •  Zuma’s Revenge™

برای دریافت آن‌ها پس از اضافه شدن به بخش Ready to Install کنسول خود رفته و بازی را دانلود کنید. سرویس EA Access برای دارندگان کنسول ایکس‌باکس وان قابل خریداری است و شما می‌توانید با پرداخت ماهانه ۵ دلار یا سالانه ۳۰ دلار مشترک این سرویس شوید. همچنین سرویس Origin Access برای رایانه‌های شخصی نیز کار خود را در اوایل سال ۲۰۱۶ آغاز کرد.

به جز بهره‌مندی از بازی‌های رایگان، از دیگر مزایای این سرویس می‌توان به تخفیف ۱۰ درصدی برای تمامی محتوای دیجیتالی شرکت الکترونیک آرتز و دسترسی به عناوین ۵ تا ۱۰ روز قبل از انتشار عمومی اشاره کرد.

در چند ماه گذشته شاهد اضافه شدن بازی‌هایی چون Star Wars Battlefront درکنار دوبازی Battlefield 2 و ‌Battlefield 3 بودیم.

 

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید