وبسایت عنوان Double Dragon 4 از اطلاعات جدیدی رونمایی کرد

۴ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۲:۲۰

Arc System Works، سازنده ژاپنی سری بازی‌های Double Dragon چند وقت گذشته را سخت در تلاش برای ساخت نسخه بعدی این فرانچایز، یعنی Double Dragon IV بوده است تا آن را به مناسبت جشن ۳۰ سالگی این فرانچایز منتشر کند.

این سازنده در سال ۱۹۸۸ ساخت اولین Double Dragon برای سیستم سگا مستر را برعهده داشته و از آن پس بر روی سری بازی های Guilty Gear، Battletoads و Final Lap کار کرده است.

حال به نظر می‌رسد Double Dragon IV به نسخه های پیشین خود احترام گذاشته و حال و هوای دهه ۸۰ را حفظ کرده است و علاوه بر آن سایت این عنوان از اطلاعات تازه‌ای در ارتباط با حالات مختلف داستانی، Challenge Tower و دو نفره رونمایی کرده است. حالت داستانی بازی ادامه داستان Double Dragon 2: The Revenge را دنبال می‌کند که البته از دشمنان و حالت co-op تازه نیز برخوردار می‌باشد. در ابتدا بازیکنان قادر خواهند بود در نقش دو کاراکتر بیلی و جیمی به بازی بپردازند اما با آزاد کردن حالت tower دشمنان جدیدی نیز آزاد خواهند شد. حالت دو نفره نیز از سبک یاری سابق فاصله گرفته و تبدیل به سبکی مبارزه‌ای شده تا بازیکنان با درگیری با یکدیگر مشخص کنند کدام یک قویتر می‌باشند. حالت tower نیز دارای سبکی موجی می‌باشد؛ بدین صورت که افراد باید با از بین بردن دشمنان راه خود به برج را باز کرده و کاراکترهای جدیدی آزاد کنند.

عنوان Double Dragon IV همچنین از سیستم Share Play کنسول پلی‌استیشن ۴ استفاده می‌کند، با استفاده از این سرویس دو بازیکنی که مشترک پلی‌استیشن پلاس هستند، حتی اگر تنها یکی از آنها بازی را خریداری کرده باشد می‌توانند به انجام بازی بپردازند.

0
0
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید