پیش‌بینی می‌شود نینتندو سوییچ تا پایان سال ۲۰۲۰ بیش از ۴۰ میلیون عدد به‌فروش رساند

۳ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۱:۳۶

موسسه آماری DFC روز گذشته گزارشی را انتشار داده است که در آن پیش‌بینی می‌کند کنسول نینتندو سوییچ تا پایان سال ۲۰۲۰ به رکورد فروش ۴۰ میلیونی خواهد رسید.

طبق این پیش‌بینی مقدار گفته شده سه برابر آن چیزی است که Wii U در طی چهار سال به‌فروش رسانید. طبق آخرین آمار رسمی منتشر شده از سوی نینتندو کنسول Wii U حدود  ۱۳ میلیون فروخته است. این درحالی‌ست که کنسول Wii رکورد فروش بیش از ۱۰۰ میلیون را دارد. طبق اعلام نینتندو حدود دو میلیون عدد کنسول نینتندو سوییچ در هنگام عرضه موجود خواهد بود. تا به‌حال شرکت نینتندو حرفی از پیش‌بینی شخصی خود برای فروش سوییچ نزده است.

در ادامه DFC پیش‌بینی کرد که وجود تنها دو میلیون عدد کنسول در هنگام عرضه و همچنین دارا بودن کمتر از ۱۰ بازی قابل بازی در زمان عرضه، باعث می‌شود تا فروش و قابلیت‌های این کنسول به‌خوبی نشان داده نشود و تاثیری بر مقدار طرفدار جذب شده گذارد. همچنین شرکت DFC اعلام داشت که با توجه به عدم معرفی محصولات نرم افزاری نوین توسط نینتندو ممکن است پیش‌بینی تغییرات کوچکی کند.

تمامی تحلیل‌گران معتقد به موفقیت آمیز بودن سوییچ نیستند. به اعتقاد بسیاری از تحلیل‌گران قیمت نینتندو سوییچ با توجه رقبا مناسب نبوده.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید