مدت زمان گیم‌پلی Resident Evil VII: Biohazard از نقد فامیتسو لو رفت

۳ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۲:۰۰

یکی از مورد انتظار ترین بازی‌های سال ۲۰۱۷، عنوان Resident Evil VII: Biohazard به تاریخ انتشار خود نزدیک می‌شود (هر چند که نسخه‌های روز اول در برخی از فروشگاه‌ها موجود شد) و طرفداران بی صبرانه منتظر تجربه طعم جدیدی از این سری هستند. تنها مرجع شناخته شده و معتبری که فعلا عنوان Resident Evil VII: Biohazard را نقد کرده، مجله مشهور فامیتسو است که نمره ۳۶ از ۴۰ را به بازی داده است. در این نقد و بررسی، مدت زمان گیم‌پلی بخش کمپین بازی مشخص شد.

طبق اطلاعات فامیتسو، برای اتمام بخش داستانی بازی Resident Evil VII: Biohazard مدت ۱۵ ساعت زمان لازم خواهد بود. شرکت کپکام با وجود اطلاعات و نمایش‌های بسیار از بازی، به مدت زمان گیم‌پلی آن اشاره نکرده بود و حال، این مورد را از مجله فامیتسو به دست آورده‌ایم. فامیتسو گفته که بازی پر از صحنه‌های ترسناک و مضطرب کننده است که البته با هدست واقعیت مجازی پلی‌استیشن وی‌آر به اوج خود می‌رسند. در زیر، قسمتی از نقد فامیتسو را مطالعه کنید:

آخرین شماره از سری Resident Evil، عنصر ترسناک فعال و کاملا متفاوتی را نسبت به بازی‌های قبلی اضافه می‌کند. تغییر بین نگاه کردن به نوارهای ویدیویی که در گیم‌پلی بازی پیدا می‌شود و بازی اصلی، به صورت یکپارچه است و واقعا به واقع گرایی بازی می‌افزاید. کیفیت بازی زمانی بالاتر می‌رود که هدست واقعیت مجازی پلی‌استیشن وی‌آر را بزنید.

نکته بزرگ و مثبت در Resident Evil VII: Biohazard، استفاده مناسب و فوق‌العاده هدست پلی‌استیشن وی‌آر در گیم‌پلی آن است که نه تنها باعث می‌شود این بازی به یک عنوان AAA واقعیت مجازی تبدیل شود، بلکه باعث می‌شود سازندگان و توسعه دهندگان بیشتری به سمت این هدست واقعیت مجازی سوق پیدا کنند و بازی‌های بیشتری برای آن بسازند. با این حال، شماره هفتم Resident Evil بدون هدست واقعیت مجازی نیز به شدت می‌ترساند.

عنوان Resident Evil VII: Biohazard به صورت رسمی در تاریخ ۲۴ ژانویه سال جاری در آمریکای شمالی برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان، رایانه‌های شخصی و پلی‌استیشن وی‌آر منتشر خواهد شد. این بازی در مناطق اروپایی در تاریخ ۲۶ ژانویه منتشر خواهد شد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید