گیفت کارت
گیفت کارت

اطلاعات جدیدی از Mass effect Andromeda منتشر شد

۳ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۰:۳۰

Mass Effect Andromeda ورودی جدیدی به این سری موفق که توسط استدیوی بنام بازی‌سازی، بایور به‌توسعه می‌رسد، حالا به انتشار خود بسیار نزدیک است؛ اما با این وجود، هنوز هم موارد بسیاری درباره‌ی بازی وجود دارد که ما از آن‌ها بی‌خبریم. 

خوشبختانه در یک ماه اخیر، اطلاعات بیشتری از این بازی مورد انتظار منتشر شد و امروز نیز جزئیاتی درباره Mass Effect Andromeda به‌طور آنلاین به سمع و نظر طرفداران رسید. کاربر وب‌سایت ردیت، typherio توانسته است به نسخه‌ی ماه فوریه‌ی مجله‌ی دست پیدا کند و از این رو، اطلاعاتی را درباره‌ی بازی Mass Effect Andromeda به‌دست آورد؛ همانند جزئیات نبردها، ۴ دیالوگ انتخابی برای مکالمه بین شخصیت‌های بازی و همچنین انواع مختلف سیاراتی که در بازی وجود خواهند داشت مثل سیاراتی که در خط داستانی وجود خواهند داشت و همچنین سیاره‌هایی که می‌توان در آن‌ها بدون هیچ محدودیتی، به گشت‌و‌گذار و جست‌وجو پرداخت.

رول جاخالی دادن با یک خط تیره جایگزین شده است که در حرکت از یک کاور به کاور دیگر به شما کمک شایانی خواهد کرد. این پیوستگی و توانایی پریدن سبب ایجاد نبردهای سریع و غوغا می‌شود. شما می‌توانید در اواسط پرش‌تان نشانه‌گیری کنید تا یک شناور آرام فعال شود که در اجرای حرکات ترکیبی متفاوت به کمک شما خواهد آمد.
سیستم تبادل نظر/معیار با سیستم گفت‌وگوی چهارگزینه‌ای جایگزین شده است (Head ،Casual ،Heart ،Professional).
همچنین گفته می‌شود که در بازی انواع مختلفی از سیارات وجود خواهند داشت؛ برای مثال سیاراتی که در خط اصلی داستانی بازی موجود هستند که ماموریت‌های فرعی و همچنین جست‌جو‌های آزادانه نیز در آن‌ها انجام می‌گیرد. علاوه‌بر این، سیاره‌های Mass Effect Andromeda همچون no man’s sky، دارای خطرهای زیست‌محیطی نیز هستند که به ۳ دسته‌ی بسیار سرد، بسیار گرم و تشعشعات تقسیم می‌شوند.
لازم به‌ذکر است که طراحی normad برعهده‌ی گروه کوچکی از سازندگان بازی Need for Speed بوده است.

مضاف بر اطلاعات بخش تکنفره، جزئیات جدیدی از بخش چندنفره‌ی بازی نیز منتشر شده است. برخلاف بخش تک نفره، پیش از شروع هر بازی در بخش Horde، شما باید کلاس خود را مشخص نمایید.
در آخر باید گفت که برخلاف بخش تک‌نفره، در قسمت Horde می‌توانید به‌راحتی بین کلاس‌های مختلف جابه‌جا شوید و قبل از آغاز بازی، کلاس خود را آزادانه انتخاب نمایید.
بازی Mass Effect Andromeda در تاریخ ۲۱ مارس ۲۰۱۷ (معادل سه‌شنبه ۱ فروردین ۱۳۹۶) برای ایکس‌باکس‌وان، پلی‌استیشن ۴ و رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد.
0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید