پیش سفارش عنوان Kingdom Hearts HD I.5 + II.5 ReMIX در ژاپن تقویت شده است

۳ بهمن ۱۳۹۵ - ۰۹:۰۰

فروش عنوان Kingdom Hearts HD 2.8 Final Chapter Prologue در ژاپن موجب تقویت پیش سفارش عنوان Kingdom Hearts HD I.5 + II.5 ReMIX شده است.

فروش عنوان Kingdom Hearts HD 2.8 Final Chapter Prologue هفته پیش در ژاپن آغاز شد که به موجب آن به گزارش میدیا کریت (media create) در بررسی بازار محلی‌اش، پیش سفارش های برادر بزرگ تر این عنوان یعنی عنوان Kingdom Hearts HD I.5 + II.5 ReMIX تقویت شده است.

آمار این شرکت نشان می‌دهد که پیش سفارش عنوان Kingdom Hearts HD I.5 + II.5 ReMIX نسبت به هفته پیش آن ۱۳۰٫۲% بیشتر شده است. برآورد شده است که این حالت ناشی از آن است که بازی‌بازان به محض خرید عنوان Kingdom Hearts HD 2.8 Final Chapter Prologue، مجموعه HD I.5 + II.5 ReMIX را پیش سفارش داده اند.

عنوان Kingdom Hearts HD 2.8 Final Chapter Prologue در کشور ژاپن عرضه موفقی داشت؛ این عنوان در جدول مدیا کریت با فروش ۱۳۷۷۹۷ نسخه، رتبه اول را به خود اختصاص داد. روی هم رفته، این عنوان‌ها، پلی‌استیشن ۴ را به سمت کسب رتبه اول در جدول سخت‌افزارها با فروش ۴۷۰۰۰ واحدی سوق دادند.

جالب توجه است که، نزدیک است تا عنوان Kingdom Hearts HD 2.8 Final Chapter Prologue در محدوده زمانی ۱۲ ژانویه تا ۱۵ ژانویه به میزان ۸۶٫۳۱% نسخه به فروش برسد.

عنوان Kingdom Hearts HD 2.8 Final Chapter Prologue در تاریخ ۲۴ ژانویه در اروپا و شمال آمریکا عرضه خواهد شد؛ درحالی‌که عنوان Kingdom Hearts HD I.5 + II.5 ReMIX در تاریخ ۹ مارس در ژاپن و در تاریخ ۲۸ مارس در آمریکای شمالی و در تاریخ ۳۱ مارس در اروپا عرضه خواهد شد. هر دو عنوان به طور اختصاصی برای پلی‌استیشن ۴ عرضه می‌شوند.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید