بیش از ۸۰ بازی برای نینتندو سوییچ در دست توسعه قرار دارد

۲ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۰:۱۵

با برگذاری مراسم رونمایی کامل از نینتندو سوییچ، جدیدترین کنسول نینتندو، به اطلاعات فراوانی از آن از جمله قیمت، تاریخ انتشار، جزئیات سخت‌افزاری و… دست یافتیم. همچنین شاهد رونمایی از بازی‌های آینده‌ی این کنسول از جمله بازی‌های زمان عرضه‌ی خود سیستم بودیم که اگرچه از نظر تعداد حرفی برای گفتن نداشت، اما قطعاً با حضور عنوان مورد انتظار The Legend of Zelda: Breath of the Wild، برای علاقه‌مندان نینتندو تاحدودی راضی کننده خواهد بود. طبق گفته‌های جدید نینتندو مطلع شدیم که در حال حاضر بیش از ۸۰ بازی برای نینتندو سوییچ در دست توسعه قرار دارد. اما آیا این تعداد برای یک کنسول جدید، کافی خواهد بود؟ برای کسب اطلاعات بیشتر در این رابطه با گیمفا همراه باشید.

فهرست بازی‌های نینتندو سوییچ شامل بازی‌های متفاوتی می‌شود که برخی از آن‌ها تاریخ انتشار مشخصی دارند و برخی دیگر خیر. از جمله بازی‌های مهم آن می‌توان به Splatoon 2، Mario Kart 8 Deluxe، Skyrim و Minecraft و بازی‌های بیشتر اشاره کرد که در سال ۲۰۱۷ عرضه خواهند گردید. بنابراین سال نخست نسبتاً خوبی را برای نینتندو سوییچ شاهد خواهیم بود اگرچه احتمال وقوع هر اتفاق دیگری نیز وجود دارد.

کنسول قبلی نینتندو، یعنی Wii U، نه تنها به فروش قابل انتظار نینتندو دست نیافت بلکه حتی از این منظر یک شکست بزرگ برای این شرکت محبوب محسوب می‌گردد. بیش از ۲۰ بازی برای عرضه به صورت همزمان با انتشار Wii U در نظر گرفته شده بود، – اگرچه  برخی از آن‌ها شامل محتوای نسبتاً کوچکی بودند – این مقدار برای نینتندو بسیار کمتر و حدود ۵ بازی‌ست. نینتندو تصمیم دارد تا بازی‌های نینتندو سوییچ را در فواصل مختلف سال عرضه کند تا بازیکنان ضمن داشتن فرصت تجربه‌ی هر بازی، در طول زمان‌های مختلف عنوان جدیدی برای تجربه کردن نیز داشته باشند.

نینتندو در خصوص زمان عرضه‌ی نینتندو سوییچ نیز تصمیم متفاوتی گرفته است، این شرکت به جای عرضه‌ی این سیستم در فصل شلوغ و پرتقاضای تعطیلات سال نو میلادی، این کنسول ترکیبی خلاقانه را در ماه مارس میلادی سال جاری عرضه خواهد کرد. به نظر می‌رسد که نینتندو برنامه‌های ریسکی زیادی را برای جدیدترین کنسول‌اش در نظر گرفته است که احتمال موفقیتی برابر با شکست دارد.

کنسول نینتندو سوییچ، روز جمعه ۱۳ اسفند (۳ مارس میلادی) با قیمت ۳۰۰ دلار وارد بازار جهانی خواهد شد. دیدگاه شما پیرامون ۸۰ بازی در دست توسعه برای این کنسول خانگی/دستی چیست؟ آن را با ما در میان بگذارید.

0
0
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید