تماشا کنید: عنوان Darknet برای پلی‌استیشن وی‌آر منتشر خواهد شد

2 بهمن 1395 - 09:48

اوایل این هفته بود که E McNeill و Archiact، سازنده و ناشر عنوان Darknet اعلام کردند که این عنوان معمایی / استراتژی واقعیت مجازی قرار است در سال ۲۰۱۷ برای هدست واقعیت مجازی پلی‌استیشن وی‌آر منتشر شود. این معرفی همراه با یک تریلر نیز بود.

عنوان واقعیت مجازی Darknet در اوایل سال جاری برای پلتفرم رایانه‌های شخصی و هدست واقعیت مجازی آکیولس ریفت منتشر شد و حال، طبق این اعلام، باید منتظر بازی برروی پلی‌استیشن وی‌آر باشیم.

برای کسانی که با بازی Darknet آشنایی ندارند باید بگویم که همان طور که اشاره شد، این عنوان یک بازی در سبک معمایی / استراتژی است؛ جایی که شما به عنوان یک هکر حرفه‌ای عنوان Net. بازی می‌کنید و با متصل شدن به سرورهای سایبری، ویروس‌ها، کرم‌ها و استخراج کننده‌ها را به کار می‌برید تا اطلاعات را پیش از آن که مسیر یابی و موقعیت یابی شوند، به سرقت ببرید. این بازی از عناوین کلاسیک و به یادمانی زیادی مانند TRON ،Neuromancer ،The Matrix و Johnny Mnemonic الگو برداری کرده است، با این تفاوت که بازی به صورت واقعیت مجازی بسیار واقع گرایانه و باور پذیر جلوه می‌کند.

طبق اطلاعات Archiact، بازی برای بازی روی هدست پلی‌استیشن وی‌آر بهینه شده است و کاملا با این پلتفرم‌ هماهنگ گشته است. Darknet برروی پلی‌استیشن وی‌آر بهبود‌هایی داشته است که می‌توان از بین آن‌ها به صدای کنترلر پلی‌استیشن ۴ اشاره کرد. بازی‌بازان همچنین در طول بازی متوجه هنرمندی بیشتر و افزایش طراحی های هنری در بخش‌های گروه شبکه، رابط کاربری و منوی اصلی بازی خواهند شد. نکته دیگری که برای بازی‌های پلی‌استیشن اجباری است، وجود تروفی‌های بازی است که گفته شده تروفی‌هایی برای نسخه پلی‌استیشن وی‌ار بازی Darknet در نظر گرفته شده است.

رنی کلینت (Renee Klint)، مدیر روابط عمومی Archiact در بلاگ پلی‌استیشن متن زیر را منتشر کرد:

از آن زمانی که بازی برای اولین بار معرفی شد، تیم Archiact در بین عناوین سایبرپانک دهه ۸۰ جست و جو می‌کرده است. بنابراین، زمانی که فرصت آن را داشتیم نیروهای خود را به وسیله یک خلاق متحد کردیم و توانستیم عنوانی بالاتر از عنوان ثابت شده بسازیم. ما به سختی کار کردیم تا Darknet را برای پلی‌استیشن وی‌آر بهینه کنیم و ساخته آخر ما شامل چندین بهبود است.

عنوان Darknet مبلغ ۱۴٫۹۹ دلار قیمت خواهد داشت و همان طور که گفته شد، در تاریخی نا مشخص در سال ۲۰۱۷ برای هدست واقعیت مجازی پلی‌استیشن وی‌آر منتشر خواهد شد. شما می‌توانید تریلر جدید بازی را در زیر تماشا و دانلود نمایید:

دانلود ویدیو با رزولوشن ۱۰۸۰p

دانلود ویدیو با رزولوشن ۷۲۰p

دانلود ویدیو با رزولوشن ۴۸۰p

مطالب مرتبطنظرات

دیدگاهتان را بنویسید