عنوان WRC 6 در ماه مارس سال ۲۰۱۷ منتشر خواهد شد

۲ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۰:۰۰

بندای نامکو و Bigben Interactive به عنوان ناشر و سازنده سری بازی‌های اتوموبیلرانی WRC، به تازگی اعلام کردند که عنوان WRC 6، که به عنوان یک بازی جدید در این سری مبتنی بر رالی قهرمانی جهان FIA شناخته می‌شود، در حال ساخت است و در ماه مارس سال ۲۰۱۷ منتشر خواهد شد.

همان طور که اشاره شد، بندای نامکو رسما اعلام کرد که عنوان WRC 6 در ماه مارس سال ۲۰۱۷ برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد. تا بدین لحظه، این عنوان تنها برای مناطق آمریکایی تایید شده است (برزیل هم شامل می‌شود) و البته با توجه به موفقیت قابل قبول این سری بازی در هر سال، انتظار معرفی نسخه جدید همیشه وجود دارد.

عنوان WRC 6 به وسیله همان سازنده بازی قبلی، یعنی Kyotonn Racing Games ساخته می‌شود و با ارایه دادن چالش اتوموبیلرانی خاص و ویژه‌ای، یک تجربه رالی به یاد ماندنی را برای بازی‌بازان و طرفداران این سبک فراهم می‌کند. این نوع رالی در واقعیت در شرایط سخت و چالش بانگیزی برگزار می‌شود و بازی آن نیز همیشه به مانند واقعیت سخت و خاص طرفداران ساخته می‌شود.

WRC همچنین یک مود چند نفره تقسیم صفحه نیز دارد که می‌تواند بازی‌بازان را به خوبی سرگرم نماید. علاوه بر این، چالش‌های جدیدی در قالب چالش‌های هفتگی به بازی اضافه خواهد شد تا طرفداران از نظر محتوا خیالشان راحت باشد. سری مسابفات eSports قهرمانی نیز در بازی جای داده شده است که البته هنوز اطلاعات زیادی از آن در دست نیست.

اریک هارتنس (Eric Hartness)، معاون بخش بازاریابی شرکت BANDAI NAMCO Entertainment America، به مناسبت معرفی عنوان WRC 6 بیانه‌ای را صادر کرد که می‌توانید در زیر مطالعه نمایید:

WRC 6 نشاط و شادابی خالص مسابقات رالی سرعتی را ضبط کرده است. به تصویر کشیدن هر راه باریک، پیچیدن در پیچ‌های تند جاده و محیط چالش برانگیز مسابقات، باعث می‌شود رالی قهرمانی جهان (World Rally Championship) برای طرفداران در سراسر دنیا یک رقابت هیجان انگیز باشد. با مودهای آنلاین و تقسیم صفحه و البته چالش‌هایی برای هر سطحی از بازی‌بازان، WRC 6 یک بازی جدی است و بزرگ است.

بنیوت کلرک (Benoît Clerc)، مدیر بخش نرم افزار در Bigben Interactive نیز چنین می‌گوید:

ما خرسند هستیم تا راه همکاری را با شرکت بندای نامکو ادامه دهیم و در انتشار و توضیع بازی WRC 6 با هم کار کنیم. ارایه بازی در ایالات متحده، قدم بزرگی را به طرفداران نشان می‌دهد؛ کسانی که منتظر هستند تا WRC و ماجراهایش را برروی کنسول‌های خود تجربه نمایند. ما مطمئن خواهیم شد که بازی‌بازان این بازی اتوموبیلرانی ویژه را دوست داشته باشند.

 

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید