گیفت کارت
گیفت کارت

سری Call of Duty برروی کنسول‌ها پرفروش‌ترین سری سال ۲۰۱۶ لقب گرفت

۲ بهمن ۱۳۹۵ - ۰۰:۲۶

با به پابان رسیدن سال ۲۰۱۶ شاهد دریافت گزارش‌های مختلفی هستیم. حال شرکت اکتیویژن به‌صورت رسمی خبر از فروش فوق العاده سری Call of Duty می‌دهد.

چندی پیش بود که طی گزارش رسمی موسسه آماری NPD مشخص گردید عنوان Call of Duty: Infinite Warfare به‌عنوان پرفروش‌ترین بازی سال ۲۰۱۶ شناخته می‌شود. این درحالی بود که Call of Duty: Black Ops III نیز در رتبه هشتم حضور داشت. حال شرکت اکتیویژن که ناشر سری بازی‌های Call of Duty است، به‌صورت رسمی خبر از این داد که سری Call of Duty پرفروش‌ترین سری سال ۲۰۱۶ برروی کنسول‌ها بوده است. اکتیویژن رکوردشکنی سری Call of Duty را چنین توصیف کرده: «پردرآمدترین سری سال ۲۰۱۶ برروی کنسول‌های بازی»

این نخستین باری نیست که این سری توانسته چنین سود و درآمدی کسب کند، سری بازی‌های Call of Duty برای هشتمین بار پیاپی است که توانسته به چنین رکوردی برسد. اگرچه باید به این نکته توجه کرد که سری Call of Duty برروی رایانه‌های شخصی یا تلفن‌های هوشمند نتوانسته به چنین رکوردی برسد و از طرفی به این نکته نیز اشاره شده است که براساس درآمد بدست آمده سری Call of Duty رتبه یک را دارد پس باید دید که کدام سری بازی توانسته به‌عنوان بیشترین تعداد فروش شناخته شود.

نکته قابل توجه این است سال گذشته که شاهد برتری سری Call of Duty بودیم، اکتیویژن در بیانیه‌ای Call of Duty: Black Ops III نه‌تنها پردرآمدترین بازی سال ۲۰۱۵ معرفی کرد بلکه پرفروش‌ترین بازی سال از نظر تعداد نیز لقب گرفت اما امسال شاهد چنین رکوردی با وجود حضور Call of Duty: Black Ops III در کنار Infinite Warfare نبوده‌ایم. طبق گزارشات منتشر شده هم شاهد کاهش فروش ۵۰ درصدی نسخه‌های فیزیکی Infinite Warfare نسبت به نسخه قبلی بوده‌ایم.

در ادامه می‌توانید صحبت‌های کامل سخنگوی اکتیویژن را مشاهده کنید:

Call of Duty پرفروش‌ترین سری سال ۲۰۱۶ برروی کنسول‌ها بود. ما می‌خواهیم از طرفداران‌مان تشکر کنیم و اعلام کنیم که می‌دانیم بدست آوردن این رتبه به‌صورت سالانه بسیار کمیاب است. برای همین بوده که ما هرساله نوآوری‌های بسیاری در کنار گیم‌پلی جذاب دراختیار بهترین طرفداران دنیا قرار داده‌ایم. ما سال هیجان انگیزی نیز در ۲۰۱۷ خواهیم داشت.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید