محتوای Moogle Chocobo Carnival در Final Fantasy XV محدودیت زمانی خواهد داشت

۱ بهمن ۱۳۹۵ - ۲۲:۲۱

Moogle Chocobo Carnival محتوای جدید Final Fantasy XV که قرار است از ۲۴ ژانویه به این عنوان اضافه شود، تنها برای مدت محدودی در دسترس بازیکنان قرار خواهد گرفت.

Moogle Chocobo Carnival جشنی در شهر آلتیشیا خواهد بود که با به‌روزرسانی جدید عنوان Final Fantasy XV به این بازی اضافه می‌شود. این محتوا در آمریکای شمالی از تاریخ ۲۳ ژانویه و در نسخه‌های ژاپنی و اروپایی از روز بعد از آن یعنی ۲۴ ژانویه فعال می‌شود. اما نکته مهمی که شرکت اسکوئر اینیکس به تازگی در مورد این محتوا اعلام نموده، محدودیت زمانی برای استفاده از آن است. دارندگان نسخه‌های آمریکای شمالی این بازی تنها تا ۱۹ فبریه و بازیکنان این عنوان در ژاپن و اروپا تا ۲۰ فبریه، فرصت شرکت در این جشن و محتویات سرگرم کننده آن را خواهند داشت.

شرکت اسکوئر اینیکس در مورد Moogle Chocobo Carnival چنین می‌گوید.

برای مدت زمان محدودی، بازی‌های جذاب موجود در کارنوال شهر آلتیشیا را در عنوان Final Fantasy XV پیدا کنید! دوستان خود را در مسابقات چوکوبو رانی و تیر‌اندازی مهارتی به چالش کشیده و از غذا‌های موجود در کارنوال لذت ببرید!

این کارنوال با ماموریت‌های جدید، لباس‌های تازه برای نوکتیس و آتش‌بازی‌های بسیار دیدنی برای مدت زمانی محدودی قابل دسترسی خواهد بود، پس به ما پیوسته و آن را جشن بگیرید! اگر در حال لذت بردن از بازی Final Fantasy XV هستید، لطفا بسته الحاقی مجانی Holiday Pack را دریافت کرده تا یک برگه عبور رایگان برای ورود به این کارنوال بدست آورید.

Final Fantasy XV هم‌اکنون برای دارندگان پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان قابل دسترسی است.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید