با سیستم Awakening در عنوان Berserk آشنا شوید

۱ بهمن ۱۳۹۵ - ۲۱:۱۹

شرکت کویی تکمو اطلاعات جدیدی از عنوان Berserk and the Band of the Hawk و قابلیت Awakening (بیداری) در این عنوان منتشر کرده است.

در ادامه می‌توانید این اطلاعات را مطالعه کنید.

در Berserk and the Band of the Hawk شخصیت‌های قابل بازی قدرتی نابودکننده به نام Awakening (بیداری) داشته، که به آنان کمک کرده تا به پتانسیل واقعی خود دست یابند. قابلیت‌های بیداری باعث افزایش قدرت‌های بسیار کشنده و موقتی خواهند شد، که به بازیکنان اجازه داده تا تعداد بسیار زیادی از دشمنان قرارگرفته در سر راهشان را از بین ببرند. بازیکنان می‌توانند از قابلیت زره برسرکر شخصیت گاتس استفاده و با ضربات کشنده دشمنان را از سر راه بردارند، یا با شخصیت گریفیث وارد حالت شیطانی فمتو شده و ضربات شدیدی به دشمنانشان وارد کنند و یا آنکه با حالت غول آسای شخصیت زاد هر آنکه سر راهشان آمد را بدون کوچکترین تلاشی، له کنند.

بازیکنان در Berserk and the Band of the Hawk با دشمنان بسیار زیاد و ترسناکی روبرو خواهند شد. ارواح شیطانی، غول‌های آدم‌خوار، Kelpie (موجودات شیطانی آبی)، گالم، ترول و شوالیه‌های شیطانی تنها تعدادی از دشمنان شما هستند که در طول ماجراجویی خود باید آنان را از بین ببرید. خارج از میدان نبرد به جمع‌آوری مواد اولیه پرداخته و سلاح‌های خود را قوی کرده تا حرکات جدید بدست آورده و این دشمنان وحشی را از سر راه خود بردارید.

Berserk and the Band of the Hawk قرار است به ترتیب در تاریخ‌های ۲۱ و ۲۴ فبریه در آمریکای شمالی و اروپا، برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، پلی‌استیشن ویتا و رایانه‌های شخصی منتشر شود. نسخه ژاپنی این عنوان هم‌‌اکنون برای دارندگان پلی‌استیشن ۴، پلی‌استیشن ۳ و پلی‌استیشن ویتا در کشور ژاپن قابل دسترسی است. نسخه پلی‌استیشن ۳ این عنوان در اروپا و آمریکای شمالی منتشر نخواهد شد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید