گیفت کارت
گیفت کارت

قسمت سوم The Walking Dead: A New Frontier، ماه ژانویه منتشر نخواهد شد

۲ بهمن ۱۳۹۵ - ۰۹:۳۰

فصل سوم سری بازی محبوب The Walking Dead که با نام A New Frontier شناخته می‌شود، با عرضه‌ی دو قسمت نخستش از ماه دسامبر میلادی سال گذشته آغاز شد. بازیکنان علاقه‌مند که به آن‌ها قول داده شده که بیشتر در دنیای شخصیت‌های جدید معرفی شده در این فصل کنکاش خواهند داشت و با آن‌ها آشنا خواهند شد، مایل به دانستن عرضه‌ی قسمت سوم این فصل هستند؛ طبق گفته‌های جاب استفار (Job Stauffer) از استودیوی تِل‌تیل گیمز (Telltale Games)، نباید انتظار عرضه‌ی قسمت مذکور را در ماه جاری میلادی (ژانویه) داشته باشیم و این مهم احتمالاً در ماه فوریه رخ خواهد داد.

استافر در توییتر رسمی خود پیرامون قسمت سوم The Walking Dead: A New Frontier بیان کرد:

“[عرضه‌ی بازی مذکور] این ماه نخواهد بود، باید اجازه دهیم مردم راحت با [این فصل] خو بگیرند – اما امیدوارم خبرهای بزرگی را در ماه فوریه شاهد داشته باشیم. [این] قسمتی بزرگ [است]! ارزش صبر کردن را دارد.”

وی در خصوص تاثیر عرضه‌ی دو قسمت افتتاحیه به صورت همزمان بر روی برنامه‌ریزی‌های این استودیو نیز ضمن قبول آن، اظهار داشت:

“آره. داشتن دو قسمت همزمان به عناون افتتاحیه [این فصل]، با توجه به روند کاری ما، غیر معمول بود. قطعاً [باید] فعالیت بیشتری بر روی قسمت سوم با توجه به بازخورد بسیار زیاد کاربران هم داشته باشیم!”

وی در ادامه از برخی المان‌های موجود در این قسمت جدید و همچنین صحنه‌ای بسیار مورد توجه از کلمنتاین (شخصیت اصلی این سری) صحبت کرد.

“[او] در #TheWalkingDead حضور دارد – بازخورد کاربران در طول تعطیلات [من را] بسیار هیجان زده کرد. کلمنتاین صحنه‌ای در قسمت سوم خواهد داشت که واقعاً [قلب] مرا می‌شکند.”

حضور کلمنتاین در این فصل و رویدادهای مهم دو قسمت نخست آن، واقعاً جالب توجه است. تل‌تیل پیش از این اعلام کرده بود که در فصل سوم شاهد دو شخصیت قابل‌بازی خواهیم بود. همچنین در این فصل به صورت فلش بک، رخدادهایی که منجر به حضور کلمنتاین در جریان این فصل شده است را نیز شاهد خواهیم بود.

قسمت سوم The Walking Dead: A New Frontier همانند قسمت‌های قبلی این سری، برای کنسول‌ها، گوشی‌های هوشمند و همچنین رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید