گیفت کارت
گیفت کارت

تماشا کنید: ۲ تریلر جذاب از بازی For Honor

۱ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۶:۴۷

به‌تازگی، یوبی‌سافت دو تریلر جدید از عنوان موردانتظار For Honor که مربوط به نسخه بتا است را منتشر کرده که در ادامه قادر به مشاهده‌ی آن‌ها خواهید بود.

همزمان با نزدیک شدن به تاریخ نسخه بتا محدود بازی For Honor، شرکت یوبی‌سافت دو تریلر که یکی از آن ها مربوط به نسخه بتا محدود و دیگری مربوط به بخش جالب War of the Factions میباشد را منتشر کرد. اولین تریلر مربوط به نسخه بتا محدود است که در آن شاهد کاراکترهای قابل بازی در بین کلاس‌های سامورایی، وایکینگ و شوالیه هستیم و همچنین شاهد سه بخش بازی که اولی آن بخش قلمرو ( DOMINION ) نام دارد که به صورت نبردهای چهار به چهار میباشد. بخش دوم بازی دوئل (DUEL ) که همانطور که از اسم آن پیداست شامل نبردهای تک نفره میباشد.بخش سوم بازی نزاع و جدال (BRAWL) نام دارد که شامل نبردهای دو به دو میباشد که در ادامه می‌توانید این تریلر زیبای بازی را مشاهده کنید:

دانلود با رزولوشن ۷۲۰p

دانلود با رزولوشن ۴۸۰p

تریلر دوم مربوط به بخش زیبای War of the Factions میباشد که بازی‌بازان در یک نبرد سخت  بین سه گروه تا آخرین لحظه مبارزه می کنند و هر کدام که پیروزی بیشتری بدست آورند جوایز بیشتری دریافت میکنند.عنوان For Honor در تاریخ ۱۴ فوریه سال ۲۰۱۷ برای پلتفرم‌های رایانه‌های شخصی، پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان منتشر خواهد شد در ادامه می‌توانید این تریلر جذاب بازی را مشاهده کنید:

دانلود با رزولوشن ۱۰۸۰p

دانلود با رزولوشن ۷۲۰p

دانلود با رزولوشن ۴۸۰p

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید