اولین امتیاز بازی Resident Evil 7 منتشر شد

۱ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۵:۰۴
شخصیت Chris Redfield به بازی Resident Evil 7 می‌آید!

چیزی تا تاریخ انتشار بازی Resident Evil 7 نمانده است و باید کم کم منتظر انتشار امتیازها و بررسی‌های تخصصی گوناگون از سوی سایت‌های مختلف باشیم. به‌تازگی مجله معروف ژاپنی، فامیتسو، به بررسی بازی Resident Evil 7 پرداخته و امتیاز موردنظر خود را برای این بازی اعلام کرده است.

مجله فامیتسو به بازی Resident Evil 7 نمره بسیار خوب ۳۹ از ۴۰ را داده است. شیوه امتیازدهی و نقد عناوین مختلف در مجله فامیتسو بدین صورت است که چهار منتقد نظرات خود را در رابطه با بازی موردنظر عنوان کرده و در پایان هرکدام از آنها به دلخواه از ۱ تا ۱۰ به بازی امتیاز می‌دهند. همانطور که مشاهده می‌کنید در رابطه با بازی Resident Evil 7 هر چهار منتقد امتیاز بسیار خوبی را برای این عنوان در نظر گرفته‌اند و فقط یکی از آن‌ها امتیاز ۹ از ۱۰ را به بازی داده است.

کیفیت نقدها و امتیاز دهی مجله فامیتسو در سالیان اخیر رشد مناسبی داشته است و از این رو می‌توانیم به سری جدید Resident Evil بسیار امیدوار باشیم.

بازی Resident Evil 7 قرار است برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی منتشر شود. نسخه پلی‌استیشن ۴ بازی از هدست واقعیت مجازی پشتیبانی می‌کند و نسخه ایکس‌باکس وان بازی نیز قابلیت Play Anywhere را داراست.

 

0
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید