پرداخت‌های درون‌برنامه‌ای در Halo Wars 2 برروی گیم‌پلی بازی تاثیری نمی‌گذارند

۳۰ دی ۱۳۹۵ - ۲۰:۱۳

Halo Wars 2 دارای پرداخت‌های درون برنامه‌ای خواهد بود. با اعلام این خبر بسیاری نگران شده‌اند که این پرداخت‌ها برروی گیم‌پلی نیز تاثیر گذارد اما طبق اعلام مایکروسافت، چنین اتفاقی نخواهد افتاد.

همانند عناوین پیشین مایکروسافت، پرداخت‌های درون برنامه‌ای Halo Wars 2 نیز تاثیری برروی تجربه بازی و ارائه برتری به دیگران ندارد.

کلی جانسون، طراح Halo Wars 2، درباره تاثیر پرداخت‌های درون برنامه‌ای چنین گفت:

درواقع ما نیز دقیقا نگرانی پیش آمده برای طرفداران را درمورد پرداخت درون برنامه‌ای داشتیم. پرداخت‌های درون برنامه‌ای همیشه چیزی است که باید به آن توجه ویژه کرد و با احتیاط در بازی قرار دارد. باید بدانی برای چه آن قرار می‌دهی.

بخش Blitz در بازی Halo Wars 2 براساس کارت است. این کارت‌ها به راحتی به واسطه بازی کردن بدست می‌آید اما شاید کسی وقت بازی کردن به اندازه کافی برای رسیدن به کارت‌های دلخواهش را نداشته باشد پس با استفاده از پرداخت درون برنامه‌ای زمان برای خودش ذخیره می‌کند. با بازی کردن بخش داستانی، بخش چندنفره و انجام دادن ماموریت‌های روزانه و هفتگی شما پک دریافت می‌کنید که این پک‌ها حاوی کارت‌ها هستند. درکنار آن شما همواره می‌توانید پک نیز خریداری نمایید. پس در واقع پرداخت درون برنامه‌ای مسیر کوتاه‌تری برای رسیدن به پک‌ها است و تفاوتی بین جامعه بازی‌بازان ایجاد نمی‌کند.

Halo Wars 2 ماه آینده برای ایکس‌باکس وان و ویندوز ۱۰ انتشار می‌یابد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید