تماشا کنید: آخرین تریلر عنوان Candleman

۳۰ دی ۱۳۹۵ - ۲۰:۴۷

دیروز شرکت ای-هوم (E-Home) اعلام کرد که عنوان معمایی و در سبک سکوبازی (platformer)اش یعنی Candleman در تاریخ ۱ فوریه (۱۳ بهمن)، به طور انحصاری برای ایکس‌باکس وان با قیمت ۱۴٫۹۹ دلار عرضه خواهد شد.

این عنوان قبلا، منحصرا در کشور چین عرضه شده بود.

آیا تا به حال درباره این عنوان چیزی نشنیده اید؟ هیچ مشکلی نیست؛ شما می‌توانید در ادامه، توضیح مختصری را درباره این عنوان بخوانید:

بازیکنان در هر مرحله با شخصیت Candleman کامل همراه می‌شوند که توانایی این را دارد که تنها به مدت ۱۰ ثانیه محیط را با نورش روشن کند. مراقب تاریکی و خطرات ساکن در آن باشید، ولی این را نیز بدانید که استفاده از نور شمع منجر به ذوب شدن موم شمع می‌شود و همچنین این‌که شما در این عنوان قادر به تولید فندک و حرکات‌نمایشی بیشتر با شخصیت خود یعنی کندل‌من هستید. مراقب میزان باقی‌مانده نور شمع خود باشید. آیا شما قصد دارید تا از تمام مدت زمان ۱۰ ثانیه روشنایی استفاده کنید؟ در این صورت مطمئنا در تاریکی هلاک خواهید شد.

مدیر بازاریابی شرکت ای-هوم، یعنی من‌کوآ وانگ (ManQiao Wang) این اعلان را با بیانیه‌ی زیر همراهی کرد:

عنوان Candleman یک مفهوم است که همه آن‌را متوجه می‌شوند – در تاریکی به دنبال نور بگرد – و یک سکوبازی جذاب بر محور ایده مرکزی را می‌سازد. ترکیب سادگی این عنوان با جذابیت داستان‌های کندل‌من و جهانی که باید در آن سفر کند، چیزی است که تجربه را مشخص می‌کند. همکاری با مایکروسافت و اسپاتلایتر (به عنوان توسعه‌دهنده) برای وارد کردن این عنوان به جهان بازی‌ها، به‌طور باور نکردنی برای تیم ما یک پاداش کاری بود.

در زیر شما می‌توانید آخرین تریلر این عنوان را تماشا کنید:

دانلود با کیفیت ۷۲۰p

دانلود با کیفیت ۴۸۰p

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید