الکترونیک آرتز: نینتندو مارا مجبور به متفاوت فکر کردن می‌کند

۳۰ دی ۱۳۹۵ - ۱۵:۱۹

شرکت الکترونیک آرتز قصد دارد تا سری FIFA را به نینتندو سوییچ بیاورد. حال این شرکت از همکاری و نوآوری‌های نینتندو می‌گوید.

پاتریک سادرلاند مدیراجرایی الکترونیک آرتز درمورد چرایی همکاری این شرکت با نینتندو می‌گوید.

چیزی که من درمورد نینتندو دوست دارم این است که آن‌ها با رویکرد متفاوتی وارد شده‌اند. آن‌ها متفاوت بودن را بارها در محصولات پیشین خود نشان داده‌اند که به موفقیت رسید اما تعدادی نیز نتوانست به موفقیت برسد اما من فکر میکنم تا موقعی که به محصول نوین و نامتعارفی فکر نکنید نمی‌توانید تغییرات بنیادین ایجاد نمایید.

در ادامه سادرلاند به این نکته اشاره داشت که نینتندو آن‌ها را مجبور به متفاوت فکر کردن می‌کند چراکه اجرای یک بازی به‌صورت همراه و کنسول خانگی چالش آور است. در ادامه مدیر اجرایی الکترونیک آرتز درمورد انتخاب FIFA به‌عنوان اولین بازی این شرکت برای سوییچ گفت. طبق گفته‌های اون دلیل انتخاب FIFA این است که این بازی بزرگ‌ترین برند شرکت بوده و می‌تواند با عرضه برروی سوییچ به مخاطبین بیشتری برسد.

در پایان سادرلاند به این نکته اشاره داشت که Fifa تنها بازی الکترونیک آرتز برای سوییچ نخواهد بود و این عنوان خبری است از سوی شرکت به مخاطبین که ما برروی سوییچ نیز حضور خواهیم داشت. طبق گفته سادرلاند آن‌ها هنوز چیز جدید معرفی نمی‌کنند اما باید منتظر اخبار و بازی‌های جدیدی پس عرضه سوییچ و به موفقیت رسیدنش باشیم.

سخت افزار جدید همواره برای صنعت مفید است چرا که صنعت را به سمت آینده سوق می‌دهد.

نینتندو سوییچ ۳۰۰ دلار قیمت داشته و در سوم مارس عرضه می‌شود.

 

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید