گیفت کارت
گیفت کارت

به‌روزرسان جدید ایکس‌باکس وان بخش Guide آن را بهبود می‌بخشد

۳۰ دی ۱۳۹۵ - ۱۳:۱۵

مایکروسافت خبر از بهبود بخش Guide ایکس‌باکس وان می‌دهد.

مایک ایبارا از مایکروسافت درمورد به‌روزرسان بعدی ایکس‌باکس صحبت می‌کند. یکی از بخش‌هایی که از زمان عرضه ایکس‌باکس وان در سال ۲۰۱۳ انتقادات بسیاری دریافت کرده است، بخش Guide ایکس‌باکس وان بوده که همواره به‌عنوان یک نقطه ضعف از آن یاد می‌شد. برای آوردن بخش Guide ایکس‌باکس دیگر نیازی به دوبار فشردن کلید هوم نیست و شما تنها یکبار سریع فشردن کلید هوم می‌توانید به این منو دسترسی پیدا نمایید. همچنین از این منو به راحتی می‌توانید به بخش‌های My Games & App و فروشگاه ایکس‌باکس دسترسی پیدا کنید.

در ادامه می‌توانید تصویر کوتاهی که منتشر شده است را مشاهده کنید.

همچنین در منوی تغییریافته شاهد حضور بازی‌های اخیر و Pinشده ها نیز هستیم. ایبارا منوی Guide جدید مدل بهبود یافته نسخه‌های قبلی دانسته و چنین توصیفش می‌کند.

با یک بار فشردن کلید Home کنترلر ایکس‌باکس وان شاهد بالا آمدن منوی جدید و بهبودیافته Guide خواهید بود که از سمت چپ تصویر بیرون می‌آید. شما از آنجا امکان ضبط بازی‌های خود، تغییر مقدار دقایق ضبط شده و ویرایش کردن آن خواهید بود.

ما همچنین منوی بخش اچیومنت‌ها را نیز تغییراتی داده‌ایم. جدول رده‌بندی گیمراسکورها و کنترل موزیک پس‌زمینه درکنار دیگر ویژگی استفاده بسیار راحت‌تری خواهد داشت.

هنوز تاریخ دقیق انتشار این به‌روزرسان مشخص نشده است.

 

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید