گیفت کارت
گیفت کارت

الکترونیک آرتز زمان برگزاری EA Play را اعلام کرد

۳۰ دی ۱۳۹۵ - ۱۱:۲۷

الکترونیک آرتز زمان رسمی برگزاری مراسم EA Play را اعلام کرد. این شرکت از سال گذشته تصمیم به شرکت نکردن در مراسم‌های E3 و برگزاری مراسم مستقل خود را گرفته است.

مراسم EA Play امسال در بین روزهای ۱۰ الی ۱۲ ژوئن مصادف با ۲۰ الی ۲۲ خردادماه برگزار می‌شود یعنی دقیقا چندروز پیش ار آغاز رسمی E3. محل برگزاری مراسم نیز از محل برگزاری مراسم E3 سی الی چهل دقیقه فاصله دارد. همچنین مراسم EA Play به‌صورت آنلاین در وبسایت شرکت الکترونیک آرتز استریم می‌شود.

سال گذشته بود که شرکت الکترونیک آرتز تصمیم به جدایی از مراسم E3 گرفت. ویژگی مهمه EA Play این است که بخش اعظمی از محل آن برای حضور عموم آزاد است اما E3 بخش اعظمی خود را به حضور خبرنگاران و افراد اهل رسانه می‌دهد و شما پس از معرفی بازی‌ها توسط شرکت‌ها در E3 دیگر شاهد امکان تجربه آن‌ها نخواهید بود و پشت درهای بسته تنها اهل رسانه می‌توانند نمایش‌های دیگر را مشاهده نمایند.

شرکت الکترونیک آرتز هنوز از عناوینی که در این مراسم حضور دارند خبر نداده است.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

 • erfan9 گفت:

  یعنی میشه EA access رو برای پلی استیشن تایید کنن؟!!! Cry weep

  0
  0
  • Cpt.MacMillan گفت:

   میخواستن برای psn هم معرفیش کنن اما سونی اجازه نداد.

   0
   0
   • Supreme گفت:

    این دوستمون داره درست میگه ، خود سونی اجازه نداد که بجز PSN Plus ممبر شیپ دیگه باشه و نیازی نباشه که سالی ۳۰$ برای ممبرشیپ EA Access پرداخت کنید. و در کل اگه فک میکنید که EA Access چیزه خیلی شاخیه ( نظر شخصی ) نه و واسه مقداری تخفیف یا بازیهای قدیمی که فری شن اونم حتمی نیست نمی ارزه و با وجود این همه استادیو های مختلف و بازیهای بزرگی که بصورت فرست پارتی یا سرد پارتی چه برای PS یا Xbox معرفی میشه نیازی نیست که فقط EA رو دید و کسی که طرفدار بازیهای fifa یا از قبیل اون که هر ساله ریلیز میشه در هر شرایط این بازیهارو هر ساله میگیره و نیازی به زودتر بازی کردن بازی واسش روی EA Access نباشه …

    0
    0