گیفت کارت
گیفت کارت

آیا آبسیدین قصد معرفی عنوان جدیدی را دارد؟

۳۰ دی ۱۳۹۵ - ۱۲:۰۰

Obsidian Entertainment، استودیوی مشهور و محبوب دنیای بازی‌های ویدیویی که بازی‌های  به یاد ماندنی و زیبایی مانند Fallout: New Vegas و Dungeon Siege III را برای ما به ارمغان آورده است، به تازگی در توییتر تبلیغ عجیب و بحث برانگیزی را پست کرده است. آیا آبسیدین قصد معرفی عنوان جدیدی را دارد؟

استودیوی آبسیدین به تازگی در صفحه توییتر، یک پست جدید منتشر کرده است که هیچ توضیحی ندارد و تنها یک تصویر است. این پست را می‌توانید در زیر مشاهده کنید:

— Obsidian (@Obsidian) January 18, 2017

به غیر از این تصویر، اطلاعات دیگری داده نشده است. نمی‌دانیم که این تصویر، تیزر یک بازی جدید از استودیوی آبسیدین است یا نمی‌دانیم که چه زمانی شاهد معرفی رسمی بازی خواهیم بود. اما چیزی که کاملا مشخص است این است که طرفداران با این تصویر کاملا هیجان زده شده اند.

بزرگ ترین نظریه‌ای که در این خصوص داده می‌شود، این است که این تصویر به سری Pillars of Eternity ارتباط دارد. آخرین سری مرتبط با نام The White March – Part II در ماه فوریه سال ۲۰۱۶ منتشر شد و به نظر زمان به اندازه کافی برای معرفی اضافه شونده بعدی گذشته است. به غیر از این نظریه، نظرها و حدس و گمان‌های دیگری نیز داده می‌شود.

در زیر نماد جالب درون تصویر، نوشته‌ای وجود دارد که می‌گوید:«من قبلا خوابی می‌دیدم که زمانی که خدای من بازمی‌گردد، همه ما را می‌بخشد. این دردسر و مشکل خواب‌ها است. دیر یا زود، ما همه باید بیدار شویم.»

هیچ کاری به غیر از صبر کردن و منتظر ماندن برای اطلاعات بیشتر از سونی آبسیدین نمی‌توانیم انجام بدهیم.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید