عنوان Resident Evil 7 از سیستم Cross-Buy در ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی استفاده می‌کند

۳۰ دی ۱۳۹۵ - ۰۰:۵۲

البته این خبر چندان سوپرایز‌کننده نیست اما رئیس ایکس‌باکس آقای فیل اسپنسر رسما امروز در توییتر تایید کرد که عنوان جدید کپکام به نام Resident Evil 7 یک عنوان Xbox Play Anywhere است. این به معنی آن است که اگر شما به صورت دیجیتالی این بازی را در ایکس‌باکس وان یا رایانه‌های شخصی بخرید قابلیت دسترسی به آن را روی هردو دستگاه خواهید داشت.

تمام پیشرفت‌های بازی،محتویات اضافه،گیمراِسکور و اچیومنت‌ها بین هردو دستگاه رد و بدل می‌شود بنابراین می‌توانید روی یک دستگاه شروع به بازی کنید و با دستگاه دیگر ادامه دهید. در نظر داشته باشید که این قابلیت تنها مخصوص نسخه ویندوز ۱۰ عنوان Resident Evil 7 است.

در اواسط پاییز این خبر را داشتیم که شاید Resident Evil 7 از این قابلیت بین ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی بهره ببرد که این ایده را می‌داد که شاید این عنوان نیز Xbox Play Anywhere باشد.

Resident Evil 7 تنها عنوان تِرد پارتی نیست که به عنوان Xbox Play Anywhere شناخته می‌شود بلکه عناوینی چون Astroneer و Everspace نیز از این سیستم استفاده می‌کنند. بازی‌های فِرست پارتی مانند Gears of War 4 ، Forza Horizon 3 و Recore از عناوین دیگر این سیستم هستند. عناوین دیگری که در آینده می‌آیند و مشمول این سیستم قرار می‌گیرند Halo Wars 2 ، Sea of Thieves، Crackdown 3 و State of Decay 2 هستند.

Resident Evil 7 در ۲۴ ژانویه(۵ بهمن) عرضه می‌شود. این بازی هم‌چنین برای دستگاه پلی‌استیشن ۴ نیز عرضه خواهد شد. اگر هم‌اکنون مشتاق به تجربه این عنوان هستید می‌توانید از دموی رایگانی که در تمام پلتفرم‌ها موجود است استفاده نمایید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید