تصاویر و اطلاعات جدیدی از عنوان NieR: Automata منتشر شد

۲۹ دی ۱۳۹۵ - ۲۳:۵۷

عنوان Nier: Automata قطعا یکی از مورد انتظار ترین بازی‌های سال ۲۰۱۷ است و هر چه به تاریخ انتشار این بازی نزدیک می‌شوید، تصاویر و اطلاعات بیشتری از آن منتشر شده و بازی‌بازان را برای تجربه بازی مشتاق و مشتاق تر می‌کند. حال، به تازگی توضیحات و تصاویر جدیدی از شخصیت‌های عجیب بازی منتشر شده است.

در تصاویر و اطلاعات جدیدی که از بازی منتشر شده، مناطق و موارد ruined amusement park، the sunken city ،wild mounts و fishing و handy jukebox معرفی می‌شوند. در شماره جدید مجله هفتگی مشهور فامیتسو، در مورد NieR: Automata، ساخته استودیوی پلاتینیوم گیمز، اطلاعات جدیدی منتشر شده است.

اول از همه، دو محل جدید در تصاویر منتشر شده، دیده می‌شود که Ruined Amusement Park و Sunken City نام دارند. Ruined Amusement Park همان طور که از نامش پیدا است، یک محل برای سرگرم کدن مردم به حساب می‌آید. البته طی وقایع داستانی بازی دیگر کسی باقی نمانده است که بخواهد وارد این منطقه شده و سرگرم شوم (مردم کره زمین به دلیل جنگ به کره ماه نقل مکان کرده‌اند) اما این مکان هنوز باز است و تعدادی از ماشین‌ها با به تن کردن لباس‌های مختلف در آن‌ جا وجود دارند.

The sunken city محلی برای مبارزات بزرگ و در مقیاسی قابل توجه است که البته زمین آن‌ کاملا خراب شده است و بیشتر محیط به اقیانوس فرو رفته است. تنها skyscraper ها باقی مانده‌اند که در سطح آب حرکت می‌کنند.

در تصاویر منتشر شده همچنین مشاهده می‌کنیم که ۲B با دستان خود به مبارزه می‌پردازد. با این که این مبارزه با اسلحه به حساب نمی‌آید اما دستان خالی ۲B نیز به مانند اسلحه عمل می‌کنند و انیمیشن‌های خاص و ویژه‌ای نیز برای آن در نظر گرفته شده است. سرعت و نفوذ در این حمله خوب است اما همان طور که حدس می‌زنید، قدرت خاصی شامل آن نمی‌شود.

در تصاویر دیگر، حیوانات وحشی را می‌بینیم. حیوانات در دنیای بازی تنوع خوبی دارند و حتی می‌توان از برخی از آن‌ها برای حمل نقل در دنیای بازی استفاده کرد. این کار با غذا دادن به آن‌ها میسر می‌شود. برای مثال، گرازهای وحشی را می‌توان در بازی راند و حتی با کمک آن‌ها به دشمنان صدمه زد.

از آن جایی که NieR: Automata یک نقش آفرینی ژاپنی است، ماهی گیری باید در آن جای داشته باشد. در محل‌هایی که آب به وفور یافت می‌شود، محل‌هایی وجود دارد که بازی‌باز می‌تواند به ماهی گیری بپردازد. این ماهی‌ها هم می‌توانند ماهی‌های طبیعی و واقعی باشند یا ماهی‌های ماشینی. با این که هنوز تایید نشده اما به نظر می‌رسد که بتوان از ماهی‌های صید شده استفاده‌هایی کرد. نکته جالب این جا است که برای ماهی گرفتن مجبور به استفاده از چوب ماهی گیری نیستید بلکه می‌توان با Pod ماهی گرفت. به نظر می‌رسد Pod وسیله‌ای بسیار کاربردی است و علاوه بر مبارزات، در موارد دیگر نیز کاربرد دارد.

در آخر، کمپ مقاومت (resistance) یک جعبه موسیقی یا jukebox دارد که شما می‌توانید با استفاده از آن، موسیقی‌های بازی‌ را گوش دهید. گزینه‌هایی نیز برای شخصی سازی این جعبه‌های موسیقی وجود دارد. شما می‌توانید تصاویر منتشر شده از عنوان NieR: Automata را در زیر مشاهده کنید.

نسخه دموی عنوان NieR: Automata هم‌اکنون برای کاربران پلی‌استیشن ۴ در فروشگاه پلی‌استیشن در دسترس است و طرفداران و بازی‌بازان می‌توانند پیش از عرضه بازی، با اکشن و مکانیک‌های آن به خوبی آشنا شده و لذت ببرند. به شخصه پیشنهاد می‌کنم نسخه دموی بازی را دانلود و تجربه نمایید تا باری دیگر هنر استودیوی پلاتینیوم گیمز در خلق مبارزات و اکشن‌های فوق‌العاده را شاهد باشید.

نسخه‌ اصلی بازی در تاریخ ۷ ماه مارس سال ۲۰۱۷ برای منطقه آمریکای شمالی و در تاریخ ۱۰ دسامبر ۲۰۱۷ برای مناطق اروپایی منتشر خواهد شد. اسکوئر اینکس قول نسخه رایانه‌های شخصی بازی را نیز به طرفداران داده است اما هنوز تاریخ انتشار دقیقی برای آن در نظر گرفته نشده است.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید