آخرین دموی قابل بازی Nioh معرفی شد

۲۹ دی ۱۳۹۵ - ۲۰:۴۰

امروز صبح آخرین دموی قابل بازی عنوان Nioh با نام Last Chance Trial برای کشور ژاپن معرفی شد. شعبه سرگرمی‌های تعاملی شرکت سونی اعلام کرده که علاقمندان به این عنوان در اروپا و آمریکای شمالی نیز شانس تجربه این دمو را در روز‌های ۲۱ و ۲۲ ژانویه خواهند داشت. شایان ذکر است که پس از اتمام این مدت دیگر دمو قابل استفاده نبوده و بازیکنان تنها در این دو روز می‌توانند آن را تجربه کنند.

دموی ذکر شده امروز بر روی فروشگاه آنلاین پلی‌استیشن قرار خواهد گرفت، اما تا تاریخ ۲۱ ژانویه قابل بازی نخواهد بود.

افرادی که بتوانند این نسخه را تمام کنند پاداش‌های متفاوتی را بدست خواهند آورد. اتمام ماموریت‌های اصلی به شما Ogress Headgear را داده در حالی که با تمام کردن ماموریت‌های Twilight (درجه سختی بالاتر) بار دیگر شانس آن را خواهید داشت تا محتویات قابل دانلود Mark of the Conqueror (نشان فاتح) و Mark of the Strong (نشان قوی)، از دموی آلفا و بتای سال گذشته را برای دانلود در نسخه اصلی بدست آورید.

برای دسترسی به Ogress Headgear در نسخه اصلی، شما باید فایل‌های ذخیره‌ای خود از دموی Last Chance Trial را برای انتقال به نسخه نهایی نگه‌ دارید. در مورد دو محتوای قابل دانلود Mark of the Strong و Mark of the Conqueror، پس از بدست آوردن آن‌ها در دمو شما توانایی دانلود این دو محتوا را از فروشگاه آنلاین پلی‌استیشن داشته و باید این فایل‌های دانلود شده را نیز تا عرضه رسمی بازی در کنسول خود حفظ کنید. پس از انتشار نسخه نهایی، می‌توانید با بازدید از بخش Boons در منوی معبد، پاداش‌های بدست آورده خود از این دمو را دریافت نمایید.

Nioh جدیدترین عنوان انحصاری کنسول پلی‌استیشن ۴ بوده که قرار است در تاریخ‌های ۷، ۸ و ۹ فبریه به ترتیب در مناطق آمریکای شمالی، اروپا و ژاپن منتشر شود.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید