گیفت کارت
گیفت کارت

تاریخ آغاز نسخه آزمایشی عمومی بازی Sniper: Ghost Warrior 3 مشخص شد

۲۹ دی ۱۳۹۵ - ۱۶:۴۸
تصاویر جدیدی از بازی Sniper: Ghost Warrior 3 منتشر شد

به‌تازگی شرکت CI Games عنوان کرده است که نسخه آزمایشی بازی Sniper Ghost Warrior 3 در تاریخ ۳ ماه فوریه در شبکه استیم برای دارندگان رایانه‌های شخصی در دسترسی قرار می‌گیرد.

بازیبازانی که علاقه‌مند به تجربه این نسخه آزمایشی می‌باشند می‌توانند با ثبت نام در سایت اصلی بازی این فرصت را پیدا کنند تا بتوانند به تجربه دنیای آزاد و زیبای بازی Sniper Ghost Warrior 3 که در کشور گرجستان جریان می‌یابد، بپردازند. در این نسخه آزمایشی دو مرحله اختصاصی برای بازیبازان با نام‌های Cut Off و Blockout تدارک دیده شده است.

مدیر شرکت CI Games، مارک تایمینسکی در این رابطه عنوان کرده است:

ما می‌دانیم که انتظار تجربه سری جدید Sniper Ghost Warrior برای طرفداران ما بسیار سخت است، همانطور که می‌دانید بازی ما قرار است در تاریخ ۷ ماه آوریل منتشر شود، از این رو در این نسخه آزمایشی بازیبازان می‌توانند بازی را تجربه کنند و مشکلات فنی و نظرات خود را با ما در میان بگذارند. ما امیدواریم طرفداران ما از این نسخه آزمایشی نیز نهایت لذت را ببرند.

 بازی Sniper: Ghost Warrior 3 به روایت داستانی از برادری، ایمان و خیانت می‌پردازد. بازی در منطقه‌ای بسیار خطرناک در طی یک جنگ داخلی صورت می‌گیرد. بازیکنان می‌توانند به جست و جو در یک نقشه جهان آزاد بپردازند، بازی دارای آب و هوای متغیری است و تغییر منظم روز و شب اثرات جالبی بر شیوه بازی کردن و تصمیم‌گیری شما خواهد داشت همچنین به بازیکنان این اجازه داده می‌شود تا اسلحه‌ها، تجهیزات جانبی و وسایل نقلیه خود را در بازی شخصی‌سازی کنند.
0
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید