گیفت کارت
گیفت کارت

Halo Wars 2 از ویژگی HDR پشتیبانی نخواهد کرد

۲۹ دی ۱۳۹۵ - ۱۰:۳۰

مدت زمان کمی تا انتشار بازی Halo Wars 2، دنباله‌ی نسخه‌ی فرعی سری محبوب Halo، که در سبک استراتژیست، مانده است. در تازه‌ترین اخبار پیرامون این بازی، مطلع شدیم که این عنوان از ویژگی HDR یا دامنه دینامیک بالا حتی بر روی نسخه‌ی ایکس‌باکس وان S خود، پشتیبانی به عمل نخواهد آورد. نکته‌ای که قطعاً برای طرفداران بی‌شمار سری Halo و دارندگان کنسول ایکس‌باکس وان اس، که به دلیل تجربه‌ی بازی‌ها با استفاده از خروجی HDR اقدام به خرید آن کرده‌اند، مایوس کننده خواهد بود. برای کسب اطلاعات بیشتر با گیمفا همراه باشید.

کلی جِنسِن (Clay Jensen)، کارگردان بخش طراحی این بازی در استودیوی ۳۴۳ اینداستریز (۳۴۳ Industries)، در جریان گفتگویش با فِنیکس بازار (Fenix Bazaar) ضمن تائید این مورد که بازی Halo Wars 2 از خروجی HDR پشتیبانی نخواهد کرد، اظهار داشت:

“امیدوار بودم که [در پاسخ] بتوانم بگویم، بله. [اما] متاسفانه، ما تصمیمی برای پشتیبانی از HDR در بازی Halo Wars 2 نداریم. ما از رزولوشن ۴K بر روی رایانه‌های شخصی پشتیبانی خواهیم کرد که بسیار پر زرق و برق است و شما باید حتماً آنرا تجربه کنید، چراکه خیره‌کننده است.”

در عین حال، این استودیو یادآور شد که ممکن است در بازی‌های بعدیش، از ویژگی دامنه دینامیک بالا (HDR) پشتیبانی به عمل آورد؛ بنابراین احتمالاً ششمین قسمت اصلی سری Halo، از ویژگی مذکور پشتیبانی کند. بازی مورد انتظار Halo Wars 2، روز جمعه ۲۹ بهمن ماه (۱۷ فوریه ۲۰۱۷ میلادی) برای پلتفرم‌های ایکس‌باکس وان و همچنین رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد.

0
0
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید