گیفت کارت
گیفت کارت

نسخه دموی Watch Dogs 2 در دسترس بازی‌بازان قرار می‌گیرد

۲۹ دی ۱۳۹۵ - ۱۰:۰۰

پس از این که بازی‌بازان در سال ۲۰۱۴ با کلی حاشیه و بحث‌های فراوان وارد دنیای Dedsec در بازی Watch Dogs شدند و تجربه‌ای نو و لذت بخش را در دنیای هک و دیجیتال، آن هم در یک بازی ویدیویی به دست آوردند، یوبی‌سافت دست به ساخت نسخه دوم بازی زد و در Watch Dogs 2 شاهد محیطی شاد تر، آفتابی تر و البته تجریه‌ای بهتر در شهر سن فرانسیسکو بودیم. Watch Dogs 2 قطعا نسبت به نسخه اول پیشرفت‌های زیادی را به خود دیده و بازی‌بازان را بدون هیجان و هایپ اضافی، به خوبی سرگرم نمود.

اما کسانی که هنوز این بازی زیبا را تهیه نکرده‌اند و در خرید آن شک دارند، می‌توانند خوشحال باشند، زیرا شرکت یوبی‌سافت به تازگی اعلام کرده است که قرار است نسخه دموی قابل بازی Watch Dogs 2 در دسترس بازی‌بازان قرار بگیرد. البته کاربران کنسول پلی‌استیشن ۴ از هم‌اکنون می‌توانند نسخه دموی بازی را به رایگان دریافت کنند اما کاربران کنسول ایکس‌باکس وان، باید تا تاریخ ۲۴ ژانویه منتظر بمانند.

نسخه دموی Watch Dogs 2، طبق اطلاعاتی که یوبی‌سافت منتشر کرده، به هیچ وجه جمع و جور و مختصر نیست بلکه بازی‌بازان می‌توانند یک تجربه سه ساعته را داشته باشند و شهر سن فرانسیسکو کاملا در اختیارشان است. این دمو حتی بخش چند نفره را نیز در خود جای داده است و می‌توان گفت یک تجربه فوق‌العاده و البته رایگان برای بازی‌بازان به حساب می‌آید.

عنوان Watch Dogs 2 در ماه نوامبر سال ۲۰۱۶ منتشر شد و یوبی‌سافت سعی کرده بود بازی را بسیار متفاوت از شماره اول آن بسازد. محیطی شاد، وجود پس زمینه طنز و البته گیم‌پلی مفرح تر و سرگرم کننده تر باعث شد تا شماره دوم، عنوانی بهتر از نسخه اول باشد و هم از نظر بازی‌بازان و هم از نظر منتقدین مورد استقبال قرار بگیرد.

عنوان Watch Dogs 2 هم‌اکنون برای پلتفرم‌های رایانه‌های شخصی، پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان در دسترس است.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید