کارگردان Gravity Rush 2 از آینده این سری می‌گوید

۲۸ دی ۱۳۹۵ - ۲۱:۲۳

آخرین شماره از مجله هفتگی فامیتسو مصاحبه‌ای با آقای کیچیرو تویاما (Keiichiro Toyama) کارگردان بازی Gravity Rush 2 داشته که طی آن ایشان در مورد آینده این سری و پروژه‌های پیش‌رو برای تیم سازنده این عنوان صحبت کرده‌اند.

در ادامه می‌توانید بخش‌های از این مصاحبه را مطالعه کنید.

آیا بازی به‌روزرسانی روز اول (Day-One Patch) خواهد داشت؟

تویاما: در حالی که بعید می‌دانم نیازی به به‌روزرسانی باشد، ما تا زمانی که (بازی عرضه نشود و) آن را امتحان نکنیم، نمی‌توانیم در مورد بخش آنلاین آن نظر دهیم.

در مورد محتوای قابل دانلود The Ark of Time – Raven’s Choice…

تویاما: این محتوای قابل دانلود نشان‌دهنده اتفاقات رخ داده برای کشتی و بچه‌های رها شده در پایان نسخه قبلی خواهد بود. در ابتدا ما قصد داشتیم آن را بخشی از داستان اصلی قرار دهیم، اما نهایتا تصمیم به حذف آن گرفتیم زیرا افرادی که نسخه قبلی را بازی نکرده‌ بودند، نمی‌توانستند آن را درک کنند. اگر به آرامی آن را بازی کنید، اتمام آن نزدیک به ۵ ساعت به طول خواهد انجامید.

در مورد آینده سری Gravity Rush…

تویاما: هنوز آینده این سری مشخص نیست، اما من حس می‌کنم هر آنچه داشتم در این نسخه قرار دادم، پس اگر دنباله‌ای برای آن بسازم، دوست دارم چیز جدیدی باشد. به عنوان مثال اگر سخت افزار جدیدی بیاید که بتوانم در آن به صورت متفاوت چیز‌ها را نشان دهم (بازی را متفاوت طراحی کنم)، آن وقت شاید دوست داشته باشم برای این عنوان دنباله‌ای بسازم.

برنامه تیم Gravity Rush برای پروژه‌ بعدی شما چیست؟

تویاما: از آنجایی که تیم در وضعیت خوبی به سر می‌برد، من دوست دارم با استفاده از شایستگی آن‌ها یک عنوان جدید بسازم. من هنوز حتی یک ذره در مورد این عنوان جدید فکر نکرده‌ام، اما بعید می‌دانم خیلی با کار‌های که تا الان انجام داده‌ام متفاوت باشد. به نظرم یک بازی در سبک اکشن ماجراجویی خواهد بود.

Gravity Rush 2 قرار است فردا در تاریخ ۱۸ ژانویه به صورت انحصاری برای کنسول پلی‌استیشن ۴ در اروپا منتشر شود. نسخه‌های ژاپنی و آمریکای شمالی این عنوان نیز به ترتیب در تاریخ‌های ۱۹ و ۲۰ ژانویه عرضه خواهند شد. شایان ذکر است که هم‌اکنون دموی قابل بازی از این عنوان بر روی فروشگاه آنلاین پلی‌استیشن قرار داشته که علاقمندان می‌توانند به صورت رایگان آن را دریافت کنند.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید